Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy czytacie blogi?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy czytacie blogi?

    Ostanio dużo czytałem na temat blogów że można na tym nieźle zarobić.
    Ostatnio edytowany przez viokal; 07.12.2017, 17:31.

  • #2
    Myślę, że w tego typu tematach zawsze warto popytać znajomych To się zaskakująco często sprawdza

    Komentarz


    • #3
      Nie czytam, ale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest dobre podejście... Bo tak naprawdę dzisiaj strasznie przez to cierpię, bo na przykład ostatnio widziałam fajne pieluchy na ale nie wiedziałam czy jest sens kupić, bo no... Nie znam opinii blogerek o tym, i tutaj jest mój problem

      Komentarz


      • #4
        Ja raczej nie czytam. Ale moja partnerka czyta blogi. Ostatnio podrzuciła mi , bo planujemy remont mieszkania.

        Komentarz


        • #5
          Czasem się zdarzy natrafić na coś interesującego.

          Komentarz


          • #6
            A zdarza się zdarza czasami coś poczytać. Jest to spoko opcja na chwilę wolnego czasu, ale i z blogów często można dowiedzieć się wielu interesujących i praktycznych rzeczy. Tak np. ja interesuję się prawem i tą tematyką tak więc czytam artykuły z portalu Ale dla kogoś kto szuka odpowiedzi na swoje pytania dotyczące prawa również to miejsce jest bardzo atrakcyjne, bo są tam też takie typowo poradnikowe teksty pisane z prawnikami

            Komentarz


            • #7
              Ja jak już to czytam takie o tematyce filmowej lub literackiej.

              Komentarz


              • #8
                Ja czytam. Sam nie dawno założyłem. Chociaż mało tam piszę.

                Komentarz


                • #9
                  W wolnej chwili zaglądam na ciekawe portale, które pozwalają dotrzeć do artykułów o bardzo różnorodnej tematyce. Ostatnio przypadł mi do gustu

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja czytam blogi poradnikowe, moje wpisy znajdziesz między innymi tutaj: są to ciekawe poradniki o modzie i stylu ubierania.

                    Komentarz


                    • #11
                      Tak naprawdę to ja bardzo często czytam blogi bo to bardzo lubię.Myślę że każdy powinien tak robić bo to jest ciekawe.

                      __________________________________________________ _____________________________________________

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja lubię blogi o podróżowaniu.

                        Komentarz


                        • #13
                          Czytam, bo bardzo lubię dowiadywać się o nowościach w social mediach Mój ulubiony blog to i to właśnie tam zaglądam każdego ranka. Social media to stale rozwijająca się sprawa i ciągle pojawiają się jakieś nowości. Warto być na bieżąco, bo teraz wszystko odbywa się w mediach społecznościowych- i sprzedaż, i marketing i też zawieranie znajomości

                          Komentarz


                          • #14
                            nie za bardzo, blogi mnie nigdy jakoś nie interesowały

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja ostatnio przeczytałam ciekawy i zastanawiam się, czy rady zawarte w nim naprawdę zadziałają Będę musiała przetestować

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X