Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie macie hobby?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts


  • Ja w wolnym czasie uwielbiam przeglądać sobie losowe witryny internetowe. Ma to na celu wzbogacanie swojego umysłu o dodatkową wiedzę w różnym zakresie. Przykładowo jakiś czas temu natrafiłem na i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy na temat protetyki...

    Komentarz


    • Lubię czytać poezję.

      Komentarz


      • Mnie najbardziej interesuje zbieranie starych monet

        Komentarz


        • Ja zbieram pocztówki...

          Komentarz


          • Ja czytam książki naukowe. Sprawia mi to wielką satysfakcję bo ciągle dowiaduję się czegoś nowego. Obecnie czytam serię inteligentny projekt od fundacji enarche i bardzo mnie wciągnęła. Przedstawia ona naukową teorię inteligentnego projektu, która obejmuje zagadnienia pochodzenia życia i ewolucji wszechświata.

            Komentarz


            • uwielbiam pływać, praktycznie codziennie chodzę na basen, ale w pewnym momencie zauważyłem, ze przez chlor i kąpiele moja skóra zaczna się mocno przesuszać, ciągnęła mnie i brzydko wyglądała.. wtedy postawiłem na suplementy diety Neoglandyna jest on polecany w przypadku niedoboru GLA bardzo mi pomógł, moja skóra nawet po pływaniu jest nawilżona, nie piecze i ładnie wygląda

              Komentarz


              • W domu wieczorami to puzzle albo ksiazka. A poza domem chodze na taniec do [url]https://www.spot66.pl/[/url]

                Komentarz


                • Ja tańczę i gram w tenisa.

                  Komentarz


                  • Od pewnego czasu posiadam w domu Icaros Cloud i oddaje się całkowicie treningom i rozrywce. Icaros łączy w sobie to co najbardziej lubię, czyli sport i gry

                    Komentarz


                    • Ja kocham piłkę nożną Od dzieciaka mnie ona interesowała i sporo oglądam oraz czasem również gram amatorsko

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X