Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czas wolny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    ja chodze na silownie

    Komentarz


    • #47
      czytam ksieazki

      Komentarz


      • #48
        Ja w czasie wolnym lubię przeczytać dobrą książkę.

        ___

        Komentarz


        • #49
          Witam
          Ja lubię oglądać serial na netflix oraz ćwiczyć na siłowni

          Komentarz


          • #50
            My uwielbiamy wspólnie oglądać komedie francuskie z moim narzeczonym.

            ___

            Komentarz


            • #51
              Mój czas wolny to tak szczerze mam go naprawdę niewiele. Bo praca, dzieci, dom, trochę tego mam na głowie. Ale jak zdarzy się taki czas, że jestem w domu sama, to lubię sobię włączyć muzykę i odpalić jakąś komedię romantyczną na komputerze i nalać kieliszek mojego ulubionego wina i oglądać sobie, przeważnie wtedy jakaś łezka mi poleci, ale kto mi coś zabroni

              Komentarz


              • #52
                Ja bardzo lubię spędzać czas wolny aktywnie. ale jak juz odpoczywam to lubię odpalić dobry serial na netflix lub poprzeglądać blogi modowe taki jak czy inne w tej tematyce blogi. lub po prostu sprawdzam oferty sklepów.

                Komentarz


                • #53
                  Ja to lubię spędzać aktywnie czas Najchętniej to są to wypady w góry, ale też mam bardzo blisko do wielu szlaków turystycznych więc jak tu nie korzystać Też zakręciłam się wokół ASG, poczytajcie sobie coś o tej "zabawie" na Nie ma może wiele kobiet wśród bawiących się w ten sport, ale to tym lepiej w sumie dla mnie

                  Komentarz


                  • #54
                    Teraz mój wolny czas spędzam w ogrodzie. Mam tu całkiem sporo pracy, ale mam nadzieje ze efekt bedzie piorunujacy Mam też super blog który mi w tym pomaga. Wiadomo, że każda roślinka wymaga specjalnego podejscia

                    Komentarz


                    • #55
                      Każdy ma inny sposób na czas wolny, ja zazwyczaj zasiadam z książką.

                      Komentarz


                      • #56
                        Jak mam czas wolny to oglądam telewizor lub biegam.

                        __________________________________________________ ____

                        Komentarz


                        • #57
                          Pierwszy post dotyczy bukmacherki, więc wrócę do tej tematyki. KAżdej osobie zaintereowanej tym tematem polecam poczytać o kodach promocyjnych DZięki nim łatwiej jest zacząć swoją przygodę.

                          Komentarz


                          • #58
                            Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda

                            Komentarz


                            • #59
                              Według mnie warto podpytać w tej materii znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc

                              Komentarz


                              • #60
                                A ja w wolnym czasie staram się zrobić jak najwięcej dla swojego zdrowia fizycznego! Ruch to zdrowie, dlatego też kupiłam sobie miesiąc temu orbitrek, który znalazłam na . Jest to naprawdę świetny sprzęt

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X