Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czas wolny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    ja w czasie wolnym słucham muzyki

    Komentarz


    • #17
      Ja ostatnimi czasy złapałem się na tym, że troszkę marnuje ten wolny czas i postanowiłem zrobić żonie prezent ! Mianowicie umówiłem się na kurs tańca w szkole ! Powiem Wam bardzo fajna sprawa, bo naprawdę warto sobie takie coś zorganizować. Same profity można dzięki temu osiągnąć, raz nauczymy się tańczyć, dwa zaplusujemy u żony, trzy spędzimy miło wolny czas Jesteśmy po pierwszych zajęciach i powiem Wam, że podejście trenerów jest znakomite ! Naprawdę godne polecenia, mam nadzieję, że jakoś Was ukierunkuje

      Komentarz


      • #18
        My z mężem oglądamy najczęściej jakieś dobre filmy czy seriale i chyba to możemy nazwać naszym hobby

        Komentarz


        • #19
          Ja zajmuję się w pracy wszystkim i niczym, więc czasu wolnego mam nie za dużo :/ ostatnio musiałam szukać firmy, która zorganizuje szkolenia dla działu jakości w firmie i moje szczęście ,że szybko znalazł się i łatwo było z dogadaniem szczegółów, gdyby nie oni to chyba do dzisiaj bym przy tym siedziała

          Komentarz


          • #20
            Jeżeli facet ma za dużo wolnego czasu niech sprawi sobie motor Mój brat jest rozwodnikiem i w sumie ma bardzo dużo wolnego czasu. Postanowił kupić sobie motor. Poleciłem mu dealera Kawasaki i Suzuki którym ostatnio kupowałem kask motocyklowy. Odkąd kupił sobie motor co chwile przy nim grzebie i poznał bardzo wielu nowych znajomych

            Komentarz


            • #21
              Ja czasami wybiorę się do zakładu fryzjerskiego wrocław Lubię dbać o moje włosy a prawie nigdy nie mam na to czasu.

              Komentarz


              • #22
                hej
                w czasie wolnym najczęściej bawię się z moim kotkiem, posiadam sfinksa kanadyjskiego to bardzo przyjazny i lubiący zabawę kotek. Dodatkowo śmiesznie wygląda jak się z nim bawię i sprawia mi to dużą frajdę! polecam rodzinom z dziećmi, a także samotnikom!!

                Komentarz


                • #23
                  A ja najbardziej lubię spędzać czas wolny w moim ogrodzie, gdzie pielęgnuję moje . Wszystkie sadzonki kupuję w moim ulubionym, sprawdzonym

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja po prostu lubię odpoczywać.

                    __________________________

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja w ramach hobby gram na instrumentach muzycznych. Pianino jest moim ulubionym.

                      Komentarz


                      • #26
                        Od kiedy mam mój wymarzony , to moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest praca w ogrodzie. a poza zima naprawdę nie brakuje tam zajęcia, więc mam przyjemne z pożytecznym, a przy okazji na powietrzu mogę pobyć, bo tak to cały dzień w biurze siedzę.

                        Komentarz


                        • #27
                          W wolnym czasie lubię się zająć moim hobby czyli fotografią. I tu mam wiele pomysłów, jak ten czas spożytkować, bo albo działam, ćwiczę, robię zdjęcia, albo zajmuję się ich obróbką. A jeśli na to nie mam chęci albo czasu, to zgłębiam wiedzę i poszerzam swoje informacje o tym, różne obiekty, jakie techniki można wykorzystać. Sprawdzam też, co nowego w świecie sprzętu fotograficznego.

                          Komentarz


                          • #28
                            To widzę, że mamy podobne zainteresowania. Zapraszam cię na mój , który założyłam i prowadzę z radością dla osób podobnych do mnie, czyli zafascynowanych fotografią.

                            Komentarz


                            • #29
                              Oprócz spędzania czasu przed komputerem to siłownia i czas spędzany ze znajomymi

                              Komentarz


                              • #30
                                U mnie dochodzi jeszcze gra w piłkę nożną.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X