Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak pozyskać nowych klientów w firmie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak pozyskać nowych klientów w firmie ?

    Reklama własnej firmy to coś co trzeba zrobić w obecnych czasach, dobie internetu. Niestety bez reklamy ciężko się przebić, nawet jak mamy znaną już markę to konkurencja nie śpi i może w przyszłości nas wyprzedzić, dlatego warto się reklamować. Jest wiele ciekawych form reklamy, jedną z nich jest współczynnik konwersji który stosują największe firmy, na portalu firmy Conversion przedstawią wam zarys tej formy reklamy, poczytajcie zapoznajcie się z tematem i zastosujcie tą nowoczesną formę reklamy.

  • #2
    Przede wszystkim aby pozyskać nowych klientów w firmie, musimy postarać się o dobrą stronę internetową. Jej samodzielne wykonanie może okazać się dość trudne, dlatego fajną opcją będzie tutaj na pewno współpraca z INB Marketing . Agencja ta zajmuje się bowiem na terenie całego kraju tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych stron internetowych. Są one ciekawe pod kątem graficznym i merytorycznym i bez wątpienia wiele osób do nich dotrze w sieci.

    Komentarz


    • #3
      Może poprzez reklamę na FB?

      Komentarz


      • #4
        Re

        Dobrym pomysłem będzie reklama internetowa. to powinno przyciągnąć nowych klientów. A co myślicie o nowych inwestorach na naszym rynku? Ostatnio pojawiło się ich coraz więcej. Polecam poczytać: Powinno to pomóc w rozwoju naszej gospodarki.

        Komentarz


        • #5
          reklama w internecie to chyba konieczność, bez względu na branżę. Pozycjonowanie, adwords to takie najbardziej podstawowe

          Komentarz


          • #6
            Warto nie celować w ciemno ale poszukać osób, które się na tym znają np. w serwisie Lokalers.pl -> . Specjalista dopasuje działania do profilu firmy.

            Komentarz


            • #7
              Myślę, że warto być po prostu sumiennym i konkretnym. Wtedy klienci sami zaczną do Nas spływać
              __________________

              Komentarz


              • #8
                Też zadaje sobie to pytanie. Mam pewien pomysł na e-biznes. Uważam, że jest świeży i dochodowy. Jest jednam pewien problem, nie mam zielonego pojęcia o tworzeniu stron www. Chcę to komuś zlecić. Mam do was pytanie. Komu? Jest mnóstwo ogłoszeń prywatnych osób, które oferują stworzenie profesjonalnej strony za niewielkie pieniądze. Z drugiej strony są agencje interaktywne, które chcą sporo kasy, ale gwarantują dobrą jakość i terminowość. Co o tym myślicie? Lepiej zlecić to osobie prywatnej, czy skorzystać np. z usług takiej firmy: ?

                Komentarz


                • #9
                  Zróżnicowana reklama docierająca do waszych klientów na pewno bardzo dobrze sie sprawdzi. Ja bym postawiła na pozycjonowanie stron i ogolnie marketing w internecie. Polecam rowniez zainwestować w gadzety reklamowe. Kalendarze książkowe nie kosztują zbyt wiele a sa fajnym gratisem

                  Komentarz


                  • #10
                    Może trzeba byłoby przede wszystkim zorientować się, jakie są potrzeby klientów?

                    Komentarz


                    • #11
                      No, ale raczej nie kieruje się oferty do wszystkich, tylko do jakiejś określonej grupy.

                      Komentarz


                      • #12
                        Pełnowymiarowa i jednocześnie wielowymiarowa reklama powinna załatwić problem :P.


                        ____________

                        Komentarz


                        • #13
                          Podczas zarządzania firmą i pozyskiwania klientów należy też wiedzieć, jakich błędów się wystrzegać: . Dzięki temu można w szybki sposób usprawnić funkcjonowanie firmy oraz poprawić jej wydajność.

                          Komentarz


                          • #14
                            Najprościej zorientować się, czego potrzeba klientowi można za pomocą chatu. To świetne rozwiązanie, bo niejeden klient rezygnuje z zakupu a rozmowa na chacie pozwoli rozwiać jego wątpliwości. Chat znajdziesz na stronie . Moim zdaniem to bardzo przydatne narzędzie.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez olabb Zobacz posta
                              Reklama w�asnej firmy to co� co trzeba zrobi� w obecnych czasach, dobie internetu. Niestety bez reklamy ci�ko si� przebi�, nawet jak mamy znan� ju� mark� to konkurencja nie �pi i mo�e w przysz�o�ci nas wyprzedzi�, dlatego warto si� reklamowa�. Jest wiele ciekawych form reklamy, jedn� z nich jest wsp�czynnik konwersji kt�ry stosuj� najwi�ksze firmy, na portalu firmy Conversion przedstawi� wam zarys tej formy reklamy, poczytajcie zapoznajcie si� z tematem i zastosujcie t� nowoczesn� form� reklamy.
                              LĆ°u lấi tĂ* vᝁ tĂŹm hiᝃu mới được

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X