Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak pozyskać nowych klientów w firmie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    reklama reklama i jeszcze raz reklama Polecam w szczególności sprobowac z filmem promocyjnym. Poczytajcie sobie na o tego rodzaju reklamie swojej firmy

    Komentarz


    • #17
      Pozyskanie nowych klientów jest znacznie łatwiejsze, jeżeli zaoferuje im się na początku jakieś fajne gadżety My w naszej siłowni do pierwszego karnetu dajemy bidon z i wszyscy zawsze do nas wracają

      Komentarz


      • #18
        Strona internetowa jest wirtualną siedzibą Twojej firmy, zadbaj aby potencjalnemu klientowi było w niej miło i przyjemnie. Powinien on móc łatwo znaleźć wszelkie interesujące go informacje. Zadbaj o łatwy sposób kontaktu do Ciebie.
        rwa kulszowa rehabilitacja

        Komentarz


        • #19
          Mi się udało pozyskać nowych klientów, od kiedy mam nową stronkę internetową Poprzednia była bardzo prozaiczna, niestety nie zachęcała klientów do skorzystania z oferty mojej firmy. Dlatego zleciłam stworzenie strony internetowej Od kiedy nowa strona działa, to mam coraz więcej klientów no i wszyscy tą moją stronkę www bardzo chwalą!

          Komentarz


          • #20
            Najepiej postawić na jakąś ciekawą formę reklamy. Nie tylko katować reklamę w internecie ale również może warto wyjść trochę do ludzi Przemyślcie opcje targów branżowych czy może też innych wydarzeń promocyjnych, na nich warto skorzystać z pomocy hostess świetnie poprowadzą każde takie wydarzenie

            Komentarz


            • #21
              Myślę, zę reklama to najlepszy sposób by uzyskać nowych.

              __

              Komentarz


              • #22
                Wszystko zależy od rodzaju firmy...
                ---

                Komentarz


                • #23
                  Najlepiej postawić na sprawną reklamę internetową. Według mnie świetnie powinno sprawdzić się pozycjonowanie stron. Myślelście już o takich działaniach może? Skontaktujcie się z firmą Oni świetnie znają się na rzeczy.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X