Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep internetowy

    Cześć, czy myślicie, że w dzisiejszych czasach otworzenie sklepu na allegro, który będzie handlował używanymi ciuchami to dobra sprawa... ? Bo właśnie wpadłem ostatnio na taki pomysł, nawet kupiłem już kilka dodatków z ale ciągle trochę się waham... Pomóżcie podjąć decyzję !

  • #2
    Za duża konkurencja jest w tej branży.

    Komentarz


    • #3
      Zacznij od systemu płatności!

      Zamieszczone przez MichalW Zobacz posta
      Cześć, czy myślicie, że w dzisiejszych czasach otworzenie sklepu na allegro, który będzie handlował używanymi ciuchami to dobra sprawa... ? Bo właśnie wpadłem ostatnio na taki pomysł, nawet kupiłem już kilka dodatków z ale ciągle trochę się waham... Pomóżcie podjąć decyzję !
      Otwarcie sklepu na Allegro jest dobrym pomysłem, choć ryzykowanym. Powinieneś zacząć od analizy SwOT i biznesplanu by wiedzieć, czy się w ogóle utrzymasz. Poza tym, jeśli masz już środki na towary i rozruch, pozostaje jeszcze kwestia płatności, jakie chcesz realizować. Jest wiele systemów i bramek płatniczych, musisz wybrać odpowiednią, albo dostosować się do Allegro. Podobno firma działa prężnie i dobrze.
      Powodzenia!

      Komentarz


      • #4
        Ja jeszcze przemyślałabym zakładanie takiego biznesu.

        Komentarz


        • #5
          Używane ciuchy zawsze będą w modzie, ja bym otwierał.


          _______________________________________

          Komentarz


          • #6
            Zgadzam się. Ja zawsze kupuję używane rzeczy.

            __________________________________

            Komentarz


            • #7
              Skoro to sklep internetowy to księgowość również możesz załatwić przez internet; Polecam sprawdzić ich ofertę, są wysoko w rankingach. Można poczytać na ich stronie czym dokładnie się zajmują. Takie rozwiązania przydadzą się w każdej firmie.

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli myślisz o otwarciu sklepu online, to polecam od początku zająć się jego promocją (pozycjonowanie itp.). Sklep powinien zgarniać jak najwięcej ruchu i przyciągać internautów.

                ____________________________

                Komentarz


                • #9
                  Nie wiem czy używane ciuchy przez neta to dobry pomysł... wiele z nich może mieć takie mankamenty, których nie widać na pierwszy rzut oka.

                  Komentarz


                  • #10
                    Często korzystam ze sklepów internetowych. Kupuję sprzęt RTV/AGD, ale również chemię gospodarczą czy warzywa lub owoce. Ostatnio szukam ciekawej . W tym celu najczęściej czytam recenzje na lubimyczytac.pl.

                    Komentarz


                    • #11
                      Sklepy internetowe się opłacają, ludzie coraz więcej rzeczy kupują w internecie. Nawet jedzenie z dostawą do domu. Myślę, że możesz spróbować, nic nie stoi Ci na drodze. Ja ostatnio zamówiłam z internetu aparat fotograficzny i jestem bardzo zadowolona. Udało mi się oszczędzić kilkadziesiąt złoty. Teraz jest dobry czas na kupowanie takich sprzętów, więc polecam

                      Komentarz


                      • #12
                        Wszystko da się zrobić pod warunkiem, że wiesz jak się za to zabrać. Moim zdaniem kluczem może być tutaj forma promocji. Warto postawić na szeroko zakrojony i na współpracę z firmą, która w profesjonalny sposób zrealizuje kampanię pozycjonerską.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja polecam zakupy w sklepie internetowym np. tutaj

                          Komentarz


                          • #14
                            .

                            sklep internetowy to świetny pomysł - od razu odchodzą koszty wynajmowania lokalu sklepowego, a i tak wszyscy najpierw patrzą w Internet, a później idą do sklepu (jeśli w ogóle) przez neta możesz sprzedawać wszystko, nawet albo

                            Komentarz


                            • #15
                              Z ciekawostek na wiosenną chandrę mi pomogła zmiana garderoby, swoja zbudowałam z co przełoży się na cudowne rozwiązanie tego problemu.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X