Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z oponami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep z oponami

    Pytanko o opony a raczej sklep z nimi? Szukam jakiegoś taniego miejsca na zakupy

  • #2
    Ale szukasz sklepu stacjonarnego? Jeśli tak to w jakiej miejscowości? Czy chcesz kupić opony przez internet?

    Komentarz


    • #3
      Super, dzięki za fajne i sprawdzone porady Przydadzą mi się na pewno

      Komentarz


      • #4
        Jak bym chciała szukać sklepu z oponami pewnie pierwsze co bym zrobiła, ro szukała w sieci.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez brzoskwinia Zobacz posta
          Jak bym chciała szukać sklepu z oponami pewnie pierwsze co bym zrobiła, ro szukała w sieci.
          dokładnie tak samo robię. Co do opon to w marcu musialem dokupić 2 zimówki. Znalazłem taki sklep jak Zaskoczyło mnie, że na sztuce oszczędziłem prawie 30 zł. Tam jest dużo taniej niż w tych najdroższych sklepach online.

          Komentarz


          • #6
            Generalnie, moim zdaniem lepiej jest wydać większe pieniądze na porządniejsze opony, które wytrzymają dłużej, niż jakieś grosze i co sezon je zmieniać... Tu jest np. moim zdaniem świetna Warto się jej bliżej przyjrzeć...

            Komentarz


            • #7
              Zdecydowanie nie jest to rzecz na której warto by oszczędzać...


              ____________

              Komentarz


              • #8
                Radzę poszukać jakieś fajnej wyszukiwarki która automatycznie przeszuka wszystko według paru czynników, lokalizacji, ceny czy jakości - a do tego dojdą jeszcze opinie. Chyba lepiej tak niż męczyć się samemu albo zaprzęgać w to innych.


                ____________

                Komentarz

                Pracuję...
                X