Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki fotelik samochodowy wybrać?

    Jak w temacie - jesteście w stanie doradzić mi w wyborze fotelika samochodowego? Czy np. ten byłby Waszym zdaniem ok ?

  • #2
    mogę poradzić jedno: fotelik najlepiej kupić używany. Nie ma sensu wykładać tylu pieniędzy na coś, co się w zasadzie nie niszczy, a można dostać za mniej niż połowę ceny

    Komentarz


    • #3
      Ja również rozglądam się za jakimś fotelikiem i chyba rzeczywiście lepiej będzie kupić używany i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

      Komentarz


      • #4
        Fotelik powinien posiadać atesty. Np testy ADAC - jest to największy związek motoryzacyjny w Niemczech, odpowiednik naszego PZM-tu, tyle tylko że znacznie bogatszy z racji tego, że u nich przemysł motoryzacyjny jest na bardzo wysokim poziomie. Poza tym należy patrzeć na to aby posiadał 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, regulowany zagłówek, osłonki boczne zagłowka, zdejmowaną tapicerkę, aby można było ją wyprać lub wyczyścić. Proponuję sprawdzić specyfikację tych tutaj poniżej:


        Komentarz


        • #5
          Lepiej nie kupowac używanego fotelika bo po pierwsze mają one określoną żywotność, a po drugie nie wiadomo czy fotelik jest bezwypadkowy. Nawet najmniejsza kolizja wyklucza fotelik z dalszej jazdy. Osobiście kupiliśmy nowy fotelik rwf do 18kg obrotowy recaro zero 1.

          Komentarz


          • #6
            Wiem tylko jedno - nie wolno oszczędzać na takich rzeczach jak fotelik dla dziecka. Potem można tego żałować, polecam kupić coś naprawdę porządnego.

            Komentarz


            • #7
              Fotelik samochodowy powinien być przede wszystkim bezpieczny i posiadać wszystkie najważniejsze atesty.

              Komentarz


              • #8
                Zacznę od tego, że wiem jak nazywa się dział. Mimo takiej wiedzy uważam, że mówimy o nieodpowiednim miejscu na taki temat. Szanujmy się.

                Komentarz

                Pracuję...
                X