Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki fotelik samochodowy wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Walker33
    odpowiedział(a)
    Zacznę od tego, że wiem jak nazywa się dział. Mimo takiej wiedzy uważam, że mówimy o nieodpowiednim miejscu na taki temat. Szanujmy się.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Fotelik samochodowy powinien być przede wszystkim bezpieczny i posiadać wszystkie najważniejsze atesty.

    Zostaw komentarz:


  • emorew
    odpowiedział(a)
    Wiem tylko jedno - nie wolno oszczędzać na takich rzeczach jak fotelik dla dziecka. Potem można tego żałować, polecam kupić coś naprawdę porządnego.

    Zostaw komentarz:


  • Bambino
    odpowiedział(a)
    Lepiej nie kupowac używanego fotelika bo po pierwsze mają one określoną żywotność, a po drugie nie wiadomo czy fotelik jest bezwypadkowy. Nawet najmniejsza kolizja wyklucza fotelik z dalszej jazdy. Osobiście kupiliśmy nowy fotelik rwf do 18kg obrotowy recaro zero 1.

    Zostaw komentarz:


  • jml
    odpowiedział(a)
    Fotelik powinien posiadać atesty. Np testy ADAC - jest to największy związek motoryzacyjny w Niemczech, odpowiednik naszego PZM-tu, tyle tylko że znacznie bogatszy z racji tego, że u nich przemysł motoryzacyjny jest na bardzo wysokim poziomie. Poza tym należy patrzeć na to aby posiadał 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, regulowany zagłówek, osłonki boczne zagłowka, zdejmowaną tapicerkę, aby można było ją wyprać lub wyczyścić. Proponuję sprawdzić specyfikację tych tutaj poniżej:


    Zostaw komentarz:


  • Dagga
    odpowiedział(a)
    Ja również rozglądam się za jakimś fotelikiem i chyba rzeczywiście lepiej będzie kupić używany i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

    Zostaw komentarz:


  • buddd
    odpowiedział(a)
    mogę poradzić jedno: fotelik najlepiej kupić używany. Nie ma sensu wykładać tylu pieniędzy na coś, co się w zasadzie nie niszczy, a można dostać za mniej niż połowę ceny

    Zostaw komentarz:


  • Berent23
    rozpoczął temat Jaki fotelik samochodowy wybrać?

    Jaki fotelik samochodowy wybrać?

    Jak w temacie - jesteście w stanie doradzić mi w wyborze fotelika samochodowego? Czy np. ten byłby Waszym zdaniem ok ?
Pracuję...
X