Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lepiej pieniądze na prezent czy rzecz materialna?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • lepiej pieniądze na prezent czy rzecz materialna?

    lepiej pieniądze na prezent czy rzecz materialna?
    ______________________________

  • #2
    Może zapytaj znajomych? Ja nie raz w ten sposób rozwiązywałam problemy

    Komentarz


    • #3
      ja wychodzę z założenia, że jeśli ma to być prezent dla bliskiej osoby, którą bardzo dobrze znam to powinna to być rzecz materialna, bo cały czas o sobie przypomina, a poza tym bardzo dobrze kogoś znając wiemy, czemu myu potrzeba, więc raczej trafimy w gust.
      Dla zwykłych znajomych daję kasę, bo najprawdopodobniej prezent ode mnie by im się do niczego nie przydał i sprawiałby tylko problemy

      Komentarz


      • #4
        To wszystko zależy od okoliczności, ja wolałabym dać pieniądze.

        Komentarz


        • #5
          Zawsze lepiej wyglada jaka rzecz kupiona na prezent. Ja jak nie mam pomyslu na prezent odwiedzam i od razu wiem co wybrac dla kogo. Kawa to super prezent!

          Komentarz


          • #6
            Moim zdaniem prezent w postaci rzeczy jest dobrym wyjściem. Np. tu jest całkiem fajny licznik rowerowy

            Komentarz


            • #7
              oczywiście,że najlepiej rzecz materialna, bo co Ci z kasy

              Komentarz


              • #8
                Moim zdaniem to zależy od okazji. Na ślub wolę dać gotówkę.

                Komentarz


                • #9
                  Myślę, że to zależy od osoby, niektórzy nie obrażą się jeśli dostaną pieniądze a nawet się ucieszą bo sami sprawią sobie prezent taki jaki chcą

                  Komentarz


                  • #10
                    Ktoś złośliwy mógłby odpowiedzieć, że pieniądze to też rzecz materialna Niektórzy np. już w zaproszeniu na ślub zastrzegają, że wolą pieniądze zamiast prezentów - spotkałam się już z czymś takim. Trzeba po prostu wiedzieć, co komu sprawi większą przyjemność lub bardziej się przyda.

                    Komentarz


                    • #11
                      Według mnie całkiem fajne są tutaj. Warto się temu tematowi lepiej przyjrzeć

                      Komentarz


                      • #12
                        Ale że jako prezent? Raczej kiepsko. Co do wyboru - prezent albo kasa, to no cóż, może być z tym różnie, w zależności od tego, jaka to osoba i jaka okazja.

                        Komentarz


                        • #13
                          Dokładnie, to zależy od osoby. Czasami lepiej dać kasę, a czasami prawdziwy prezent jak dobry perfum In2U Women . Osobiście jestem zwolenniczką prezentów materialnych, bo wydaje mi się że dają większą radość

                          Komentarz


                          • #14
                            A czy uważacie, że np. tego typu biustonosze sportowe w to dobre rozwiązanie? Co na ten temat myślicie?

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja zawsze wolę kupić jednak prezent - chyba, że totalnie nie mam pomysłu wtedy decyduję się na gotówkę.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X