Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pielęgnacja ogrodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pielęgnacja ogrodu

    Hej. Kto z Was posiada swój ogród? Chcę kupić i zastanawiam się, na ile dobrze sprawdza się ten środek. Ktoś z Was go testował?

  • #2
    dobrym miejscem na zakup lub sprzedaż produktów typu warzywa, owoce czy nawozy zrealizujemy przez stronę i to wszystko bez wydawania kasy
    Ostatnio edytowany przez Adit; 25.05.2017, 11:51.

    Komentarz


    • #3
      Już wiosna, najwyższy czas zabrać się za ogród

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez taystee Zobacz posta
        Już wiosna, najwyższy czas zabrać się za ogród
        No właśnie ja chcę zacząć od nawożenia trawnika, znacie się może na tym? Jaki nawóz będzie najlepszy teraz na wiosnę na przykład stąd:

        Komentarz


        • #5
          Ja w sumie nie zwracam za bardzo uwagi na nawóz, kupuję to co tańsze po prostu Dużo gorzej jeśli chodzi o srodki biobójcze, tu sprawa nie jest tak łatwa. W sklepie też mi nie umieli pomóc, dopiero w internecie znalazłam odpowiedź: . Dobrze, że powstają takie poradniki, to duże ułatwienie dla ogrodników

          Komentarz


          • #6
            JA w ogóle nie nawożę, wszystko u mnie rośnie 100% naturalnie

            Komentarz


            • #7
              Ja muszę w tym roku kupić jakieś dobre pod grządki warzywne bo sobie zaplanowałam prowadzić taką swoją mini uprawę pomidorków i ogórków

              Komentarz


              • #8
                Nawożenie dolistne jest idealnym rozwiązaniem jeśli uprawiacie na działkach, w ogródkach maliny, borówkę, truskawki i drzewka owocowe.
                Nawozy z serii pomagają roślinom w szybkim uzupełnieniu niezbędnych składników pokarmowych. A rośliny odwdzięczą się pięknymi plonami.

                Komentarz


                • #9
                  Do pielęgnacji ogrodu potrzeba odpowiedniej wiedzy i narzędzi. I jedno i drugie można z łatwością nabyć w sieci

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja uwielbiam wyszukiwać info na tego typu tematy w necie

                    Komentarz


                    • #11
                      W sieci jest mnóstwo porad. Warto się niemi kierować.

                      Komentarz


                      • #12
                        Gdyby jakieś narzędzia ogrodowe odmówiły Wam posłuszeństwa, to znam fajne miejsce gdzie można kupić części do nich -> Same sprawdzone marki i producenci.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X