Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pielęgnacja ogrodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • arko
    odpowiedział(a)
    Gdyby jakieś narzędzia ogrodowe odmówiły Wam posłuszeństwa, to znam fajne miejsce gdzie można kupić części do nich -> Same sprawdzone marki i producenci.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    W sieci jest mnóstwo porad. Warto się niemi kierować.

    Zostaw komentarz:


  • pimka
    odpowiedział(a)
    Ja uwielbiam wyszukiwać info na tego typu tematy w necie

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Do pielęgnacji ogrodu potrzeba odpowiedniej wiedzy i narzędzi. I jedno i drugie można z łatwością nabyć w sieci

    Zostaw komentarz:


  • eni
    odpowiedział(a)
    Nawożenie dolistne jest idealnym rozwiązaniem jeśli uprawiacie na działkach, w ogródkach maliny, borówkę, truskawki i drzewka owocowe.
    Nawozy z serii pomagają roślinom w szybkim uzupełnieniu niezbędnych składników pokarmowych. A rośliny odwdzięczą się pięknymi plonami.

    Zostaw komentarz:


  • Malwinka
    odpowiedział(a)
    Ja muszę w tym roku kupić jakieś dobre pod grządki warzywne bo sobie zaplanowałam prowadzić taką swoją mini uprawę pomidorków i ogórków

    Zostaw komentarz:


  • Biji
    odpowiedział(a)
    JA w ogóle nie nawożę, wszystko u mnie rośnie 100% naturalnie

    Zostaw komentarz:


  • fara
    odpowiedział(a)
    Ja w sumie nie zwracam za bardzo uwagi na nawóz, kupuję to co tańsze po prostu Dużo gorzej jeśli chodzi o srodki biobójcze, tu sprawa nie jest tak łatwa. W sklepie też mi nie umieli pomóc, dopiero w internecie znalazłam odpowiedź: . Dobrze, że powstają takie poradniki, to duże ułatwienie dla ogrodników

    Zostaw komentarz:


  • porky
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez taystee Zobacz posta
    Już wiosna, najwyższy czas zabrać się za ogród
    No właśnie ja chcę zacząć od nawożenia trawnika, znacie się może na tym? Jaki nawóz będzie najlepszy teraz na wiosnę na przykład stąd:

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Już wiosna, najwyższy czas zabrać się za ogród

    Zostaw komentarz:


  • Adit
    odpowiedział(a)
    dobrym miejscem na zakup lub sprzedaż produktów typu warzywa, owoce czy nawozy zrealizujemy przez stronę i to wszystko bez wydawania kasy
    Ostatnio edytowany przez Adit; 25.05.2017, 11:51.

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    rozpoczął temat Pielęgnacja ogrodu

    Pielęgnacja ogrodu

    Hej. Kto z Was posiada swój ogród? Chcę kupić i zastanawiam się, na ile dobrze sprawdza się ten środek. Ktoś z Was go testował?
Pracuję...
X