Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mieszkania

    Witam, ostatnio znalazłem ogłoszenie , no i muszę Wam powiedzieć, że zastanawiam się czy czasem nie zainwestować w takie mieszkanie. Na stronie Ronson mozna znaleźć naprawdę masę tego typu mieszkań.

  • #2
    Ciekawych ofert mieszkaniowych jest na rynku mnóstwo. Często są to prawdziwe okazje na inwestycję. Jednak na odbiór mieszkania radzę zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Nawet nowe mieszkania mają wady i usterki. Mogę polecić solidną firmę z doświadczeniem:

    Komentarz


    • #3
      Bardzo bym chciała zamieszkać we Wrocławiu, uwielbiam to miasto.

      Komentarz


      • #4
        Nowe mieszkanie super rzecz, szczególnie na nowoczesnych osiedlach bardzo profesjonalnie zarządzanych. Jeżeli szukacie mieszkania to takie miejsca własnie wybierajcie. Od znajomej słyszałam dużo dobrego o jej zarządcy osiedla , bardzo przykłada się do obowiązków i wszystko terminowo jest załatwiane. Więc mieszkanie na takim osiedlu to sama przyjemność.

        Komentarz


        • #5
          Rozważam ostatnio zmianę mieszkania i co Wam powiem? Że chcę w nowym miejscu mieć dużą sypialnię. Już oglądałem i wiem, że na pewno chcę duże łóżko no i z wbudowanymi głośnikami

          Komentarz


          • #6
            Ja wolę wynajmować, jak wkurzają mnie sąsiedzi to po prostu się przeprowadzam.



            Komentarz


            • #7
              Kupno mieszkania to zawsze dobra inwestycja. Jeśli chcesz je na przykład wynajmować to warto też je ciekawie urządzić i wyposażyć. Poczytaj: . Takie stylowe wnętrze to naprawdę dobry pomysł.

              Komentarz


              • #8
                Jeśli miałabym zainwestować w kupno mieszkania to na pewno zdecydowałabym się na lokalizacje na Pomorzu, a konkretnie w Gdańsku. Tego rodzaju zawsze będą cieszyć się zainteresowaniem, miedzy innymi na dużą liczbę osób studiujących w Trójmieście.

                Komentarz


                • #9
                  Tak inwestycje w nieruchomości to bardzo dobry pomysł. Takie mieszkanie można wynająć lub sprzedać dalej z zyskiem. Wszystko zależy oczywiście od tego jakim kapitałem dysponujemy. Ja ze swojej strony polecam tego e-booka . Przystępnie napisany poradnik z praktyczną wiedzą i sporą dawką motywacji.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja tam się cały czas rozglądam za mieszkaniem, oczywiście u dewelopera, najlepiej moim zdaniem jest zajrzeć tutaj Mieszkanie na poziomie no i przede wszystkim cena jest dobra, jak na taki metraż

                    Komentarz


                    • #11
                      Dla mnie nowoczesny dom to stylowy z unikalnymi rozwiązaniami w pełni funkcjonalny. Ja już skończyłam budowę domy, teraz jestem w trakcie wyposażania. Ostatnio trafiłam na pomocne informacje na stronie Castoramy dotyczy on kwestii pawlacz . Zamierzam przeczytać ten artykuł, ponieważ jest bardzo inspirujący. Zawiera wiele informacje np. z czego wykonać pawlacz i jak go tworzyć.
                      Ostatnio edytowany przez jjusti18; 30.05.2017, 23:48.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak już będziecie aranżować mieszkania to zerknijcie na stronę tutaj wiele można się poduczyć, np z czym połączyć chlebak drewniany czy nowoczesny. Ja uwielbiam aranżować wnętrza, wtedy się relaksuje, szczególnie po skończonej "robocie"

                        Komentarz


                        • #13
                          A gdzie opłaca się kupować mieszkania? W jakim mieście? Ja myślę o Wrocławiu. Na razie tylko czytam na ten temat tekst na . Chcę wiedzieć gdzie powstają nowe inwestycje i gdzie warto kupić nieruchomości.

                          Komentarz


                          • #14
                            d

                            Ja bym w tej kwestii popytał trochę znajomych To według mnie jest bardzo dobre źródło wiedzy

                            Komentarz


                            • #15
                              A co sądzicie o mieszkaniach w Szczyrku? Całkiem fajne oferty są np. tu Czy Waszym zdaniem jest to warte uwagi?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X