Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

mieszkania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • oss23
    odpowiedział(a)
    d

    Ja bym w tej kwestii popytał trochę znajomych To według mnie jest bardzo dobre źródło wiedzy

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    A gdzie opłaca się kupować mieszkania? W jakim mieście? Ja myślę o Wrocławiu. Na razie tylko czytam na ten temat tekst na . Chcę wiedzieć gdzie powstają nowe inwestycje i gdzie warto kupić nieruchomości.

    Zostaw komentarz:


  • Selma
    odpowiedział(a)
    Jak już będziecie aranżować mieszkania to zerknijcie na stronę tutaj wiele można się poduczyć, np z czym połączyć chlebak drewniany czy nowoczesny. Ja uwielbiam aranżować wnętrza, wtedy się relaksuje, szczególnie po skończonej "robocie"

    Zostaw komentarz:


  • jjusti18
    odpowiedział(a)
    Dla mnie nowoczesny dom to stylowy z unikalnymi rozwiązaniami w pełni funkcjonalny. Ja już skończyłam budowę domy, teraz jestem w trakcie wyposażania. Ostatnio trafiłam na pomocne informacje na stronie Castoramy dotyczy on kwestii pawlacz . Zamierzam przeczytać ten artykuł, ponieważ jest bardzo inspirujący. Zawiera wiele informacje np. z czego wykonać pawlacz i jak go tworzyć.
    Ostatnio edytowany przez jjusti18; 30.05.2017, 22:48.

    Zostaw komentarz:


  • bibi
    odpowiedział(a)
    Ja tam się cały czas rozglądam za mieszkaniem, oczywiście u dewelopera, najlepiej moim zdaniem jest zajrzeć tutaj Mieszkanie na poziomie no i przede wszystkim cena jest dobra, jak na taki metraż

    Zostaw komentarz:


  • vani
    odpowiedział(a)
    Tak inwestycje w nieruchomości to bardzo dobry pomysł. Takie mieszkanie można wynająć lub sprzedać dalej z zyskiem. Wszystko zależy oczywiście od tego jakim kapitałem dysponujemy. Ja ze swojej strony polecam tego e-booka . Przystępnie napisany poradnik z praktyczną wiedzą i sporą dawką motywacji.

    Zostaw komentarz:


  • eni
    odpowiedział(a)
    Jeśli miałabym zainwestować w kupno mieszkania to na pewno zdecydowałabym się na lokalizacje na Pomorzu, a konkretnie w Gdańsku. Tego rodzaju zawsze będą cieszyć się zainteresowaniem, miedzy innymi na dużą liczbę osób studiujących w Trójmieście.

    Zostaw komentarz:


  • baletnica
    odpowiedział(a)
    Kupno mieszkania to zawsze dobra inwestycja. Jeśli chcesz je na przykład wynajmować to warto też je ciekawie urządzić i wyposażyć. Poczytaj: . Takie stylowe wnętrze to naprawdę dobry pomysł.

    Zostaw komentarz:


  • Kakas
    odpowiedział(a)
    Ja wolę wynajmować, jak wkurzają mnie sąsiedzi to po prostu się przeprowadzam.



    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    Rozważam ostatnio zmianę mieszkania i co Wam powiem? Że chcę w nowym miejscu mieć dużą sypialnię. Już oglądałem i wiem, że na pewno chcę duże łóżko no i z wbudowanymi głośnikami

    Zostaw komentarz:


  • Adamila021
    odpowiedział(a)
    Nowe mieszkanie super rzecz, szczególnie na nowoczesnych osiedlach bardzo profesjonalnie zarządzanych. Jeżeli szukacie mieszkania to takie miejsca własnie wybierajcie. Od znajomej słyszałam dużo dobrego o jej zarządcy osiedla , bardzo przykłada się do obowiązków i wszystko terminowo jest załatwiane. Więc mieszkanie na takim osiedlu to sama przyjemność.

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Bardzo bym chciała zamieszkać we Wrocławiu, uwielbiam to miasto.

    Zostaw komentarz:


  • Marek2
    odpowiedział(a)
    Ciekawych ofert mieszkaniowych jest na rynku mnóstwo. Często są to prawdziwe okazje na inwestycję. Jednak na odbiór mieszkania radzę zabrać z sobą specjalistę od budynków i instalacji. Nawet nowe mieszkania mają wady i usterki. Mogę polecić solidną firmę z doświadczeniem:

    Zostaw komentarz:


  • robbert27
    rozpoczął temat mieszkania

    mieszkania

    Witam, ostatnio znalazłem ogłoszenie , no i muszę Wam powiedzieć, że zastanawiam się czy czasem nie zainwestować w takie mieszkanie. Na stronie Ronson mozna znaleźć naprawdę masę tego typu mieszkań.
Pracuję...
X