Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Budowa domu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Budowa domu

    Jako, że ostatnio sporo interesuję się budową domu to zastanawiam się nad firmą oferującą usługi wiertnicze. Trafiłem na tą stronkę . Co sądzicie na jej temat? Korzystaliście może z niej? Mi osobiście wydaje się, że są to profesjonaliści i porządnie podchodzą do swojej roboty. Jednak zależy mi na waszej opinii. Dajcie znać.

  • #2
    Nie podoba mi się ten pomysł.

    Komentarz


    • #3
      zabieram się za to właśnie.
      -

      Komentarz


      • #4
        u mnie się przedłuża.
        -

        Komentarz


        • #5
          szukam właśnie idealnej ekipy.
          -

          Komentarz


          • #6
            zbiera wiele emocji.
            -

            Komentarz


            • #7
              Po zbudowaniu domu postanowiłem zainstalować sobie sterownik inteligentny dom ponieważ jest on teraz bardzo powszechny iw wielu domach już istnieje.

              Komentarz


              • #8
                nie korzystaj z niej mało profesjonalna jest

                Komentarz


                • #9
                  Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem prac budowlanych, pomyśleć już o dociepleniu budynku. Warto zrobić to wcześniej, aby przygotować odpowiednią bazę pod izolację. Dobrze też, jeśli wszystkie materiały izolacyjne będą zakupione u jednego dostawcy - ja mam dobre doświadczenie z firmą. Radzę zainwestować w profesjonalne przygotowanie projektu termomodernizacji i zlecić wykonanie profesjonalnej firmie, która daje gwarancję na swoje prace. W przypadku firmy, której nazwy nawet nie znasz, w razie potrzeby szukaj wiatru w polu
                  Ostatnio edytowany przez mMag; 05.02.2021, 17:51.

                  Komentarz


                  • #10
                    Podczas budowy domu warto rozważyć instalację tak by móc prawie za darmo ogrzewać swój dom

                    Komentarz


                    • #11
                      to nie jest nsajlpeszy pomysł ...

                      Komentarz


                      • #12
                        A co ma jakaś firma wiertnicza do budowy domu? LOL Człowieku ty wiesz o czym piszesz w ogóle?
                        Najpierw pozwolenia, potem projekt, kierownik budowy, odpowiednia ekipa i kupno materiałów budowlanych (tu polecam w woj. mazowieckim Kabex który jest jednocześnie producentem systemów dociepleń [url]https://www.kabexdocieplenia.eu/[/url]).

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X