Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Urządzamy kuchnię

    Witam, szukam ciekawych sklepów, w których można kupić lub okolica. czy możecie mi coś polecić, bo już powoli tracę nadzieje, że znajdę coś odpowiedniego.

  • #2
    Również byłabym zainteresowana ponieważ jesteśmy w trakcie remontu. Niby na rynku jest sporo ofert, ale nie wiadomo kogo wybrać...

    Komentarz


    • #3
      Warto zlecić to zawodowcom...

      Komentarz


      • #4
        Ja wolałabym sama. To mi daje dużo radości.

        Komentarz


        • #5
          Nie zapomnijcie o odpowiednim oświetleniu Ono powinno być równiez brane wcześniej pod uwagę, bo różnie odbijają światło czy zwykłe farby. Polecam zobaczyć co mają w sklepie internetowym , zdążyłam zauważyć, przez przystępne ceny to ich atut.

          Komentarz


          • #6
            Do nowej kuchni z pewnością przydadzą się również jakieś rolety na okna. Ja np. zdecydowałem się ostatnio na zakup rolet "dzień i noc" na . Bardzo praktyczne rolety, dzięki którym dość łatwo można regulować ilość światła dziennego w kuchni.

            Komentarz


            • #7
              Ja na razie o urządzaniu nie myślę, bo najpierw muszę zrobić remont w kuchni. Szukam właśnie nowych narzędzi, jakie są do tego potrzebne, bo właściwie w domu nic takiego nie mam. Na razie czytam o tym na i planuję zakup niezbędnych narzędzi.

              Komentarz


              • #8
                Kuchnia

                W okolicach Warszawy jest tego mnóstwo. Poszukaj inspiracji np w internecie żeby konkretnie wiedzieć czego się szuka

                Komentarz


                • #9
                  Najlepiej urządzić ją według swojego charakteru, bo najgorsze co można robić to zatrudnienie projektanta który i tak zrobi potem jak sobie tam chce...


                  ____________

                  Komentarz


                  • #10
                    Popytaj jakichś speców z tej dziedziny.

                    Komentarz


                    • #11
                      Dokładnie podpytaj lepiej speców lub kogoś innego co się zna.

                      ________________________________________

                      Komentarz


                      • #12
                        Praktycznie - brzmi krótko ale taka prawda. Kuchnia owszem ma wyglądać ale głównie ma służyć, co nam po ślicznym blacie jeśli beznadziejnie się na nim kroi czy gotuje ?


                        ____________

                        Komentarz


                        • #13
                          Zawsze chciałem mieć taką kuchnię, jednak muszę jeszcze trochę odłożyć.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zgadzam się, że kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalna ale ja stawiałam przede wszystkim na estetykę. Tym bardziej, że mam kuchnię otwartą na salon. Najfajniejsze aranżacje salonu z kuchnią znalazłam na
                            świetny blog z mnóstwem inspiracji!
                            Ostatnio edytowany przez niusia; 13.08.2017, 21:51.

                            Komentarz


                            • #15
                              jak nie umiesz znaleźć nic stacjonarnie to poszukaj w internecie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X