Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co na bezsenność?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co na bezsenność?

    Hej. Czy jesteście w stanie polecić coś skuteczne na bezsenność? Czy według Was któryś np. z tych produktów byłby wart uwagi

  • #2
    Chyba najlepiej to się po prostu wyciszyć przed snem

    Komentarz


    • #3
      U mnie pomaga ulubiona muzyka przed snem.

      Komentarz


      • #4
        niestety bezsenność dotyka coraz więcej osób - niektóre z problemem borykają się latami, głównie ze względu na to że nie kontaktują się ze specjalistą, który mógłby polecić jakieś sprawdzone leki bez recepty:

        Komentarz


        • #5
          Na bezsenność to najlepiej się porządnie zmęczyć.

          Komentarz


          • #6
            Może należałby się zastanowić, co jest przyczyną bezsenności? Czy to stres, grający tv, brak świeżego powietrza a może brak magnezu w organiźmie? To ostatnie było przyczyną problemów z zasypianiem w moim przypadku. Po suplementacji, problemy zniknęły. Pomyśl o tym. A jeżeli będziesz szukał magnezu to zajrzyj na: .

            Komentarz


            • #7
              czytałem , że zimne mleko jest dobre . Ale ile w tym prawdy to nie wiem

              Komentarz


              • #8
                Nic nie powinno się pić. Najlepiej przewietrzyć sypialnię.

                Komentarz


                • #9
                  Ja już wypróbowałam wszystkie środki, które są dostępne na bezsenność i szczerze to żaden na mnie nie działał...

                  Komentarz


                  • #10
                    u mnie najlepiej się sprawdzają ćwiczenia. Organizm pewnie bardziej się dotlenia i problemy ze spaniem znikają

                    Komentarz


                    • #11
                      osobiscie przed snem zazywam 3 tabletki positivum - waze 130 kg -mezczyzna - rano jak wstaje po 7 godzinach snu nie maja skutkow ubocznych

                      Komentarz


                      • #12
                        Próbowaliście z magnezem? Podobno bardzo poprawia zdrowie naszego organizmu, wiec na bezsenność też powinien mieć jakiś wpływ Polecam wam wybór najlepszego magnezu czyli takiego, który się najlepiej wchłania.

                        Komentarz


                        • #13
                          najlepiej to przewietrzyć pokój
                          wyuczyć się odpowiedniego rytmu dnia i snu ,np 22.30 do 6.30
                          wyciszyć się, przez 2 h nie sięgac po telefon ani laptopa - najlepiej poczytać

                          Komentarz


                          • #14
                            A ja myślę, czy by nie kupić nowej, miękkiej pościeli na . Ta, w której obecnie sypiam jest bardzo niewygodna, a dodatkowo strasznie się w niej pocę.

                            Komentarz


                            • #15
                              a może jakieś ziółka Ci pomogą?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X