Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep dla taty i dziecka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep dla taty i dziecka?

    Masz dziecko, któremu chcesz kupić jakąś fajną grę albo zrobić mu prezent urodzinowy, to koniecznie zajrzyjcie do sklepu, który powstał z myślą o dzieciach i ich tatusiach: . Ja tam ostatnio kupiłem nosidło i grę dla syna, z której był bardzo zadowolony. Jest tam w czym wybierać, a ceny są atrakcyjne

  • #2
    Ja mam taki sklep dla taty i ojca z ubraniami. Można tam kupic garnitur, koszulę, czy . Wszystko dobrej jakości i bardzo eleganckie.

    Komentarz


    • #3
      moim zdaniem w tym sklepie ojciec i dziecko znajdą coś dla siebie:

      Komentarz


      • #4
        Nie wiedziałam, że są jakieś sklepy dla ojców z akcesoriami dla dzieci Myślę, że wystarczy po prostu wiedzieć, czego się szuka. Jeśli chcecie kupić oryginalną zabawkę dla swojego dziecka to zerknijcie na produkty . Tam są wyjątkowe zabawki, których nie ma w każdym sklepie dla dzieci. Warto przejrzeć ich ofertę.

        Komentarz


        • #5
          O, bardzo ładne te zabawki, może nawet kupię coś mojej małej.

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem jak do dziecka, ale do taty na pewno odpowiednim sklepem będzie sklep motohangar. Znajdziecie tam m. in , w sumie jeżeli tatuś weźmie na motor swoje dziecko to i jak najbardziej kask sie przyda.

            Komentarz


            • #7
              Ja właśnie szukam zabawek dla dzieci na Wielkanoc

              Komentarz


              • #8
                Teraz już mamy na tapecie inne święta i warto pomyśleć o czymś ciekawym dla swoich dzieci. Ja myślę o specjalnym wideo ze stronki Znajoma w zeszłym roku zamawiała tam list i jej dzieci były zachwycone i wszystkim się chwaliły listem od Mikołaja. A takie wideo będzie jeszcze lepszą opcją, tak myśle

                Komentarz


                • #9
                  Dużo sklepów ma ciekawą ofertę. Ja lubię duże platformy, na których mogę zrobić zbiorcze zakupy i zamówić wszystko, czego aktualnie potrzebuję. To się tyczy także taty i dziecka Ostatnio kupowałam tutaj, polecam:

                  Komentarz


                  • #10
                    W sklepie partybox możesz dla siebie i dziecka różne przebrania np. z Gwiezdnych Wojen lub na Halloween.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja się na tym kompletnie nie znam...

                      Komentarz


                      • #12
                        ja uwielbiam kupować dzieciakom maskotki, w tym sklepie masz duży wybór, polecam zwłaszcza

                        Komentarz


                        • #13
                          U nas w domu zabawki kupuje najczęściej żona, a ja zajmuje się zakupem takich większych akcesoriów jak , wózek itd. Robię zawsze research w sieci, czytam jakieś testy itd.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja dopiero czekam na swojego syna i właśnie chciałem was zapytać czy znacie może jakieś strony które będę pomocne podczas ciąży? Jak na razie znalazłem coś takiego - - ale chętnie sprawdzę wszystkie wasze propozycję

                            Komentarz


                            • #15
                              Sklepów jest od groma, nie wiem w ogóle jaki to jest temat, idziesz patrzysz i tyle + jeszcze setki sklepów internetowych.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X