Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep dla taty i dziecka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A czy myśleliście może jako dobrzy rodzice nad zorganizowaniem urodzin dla swojego dzieciaka i wynająć mu jakieś atrakcje na przykład na stronie . Bardzo fajna sprawa jak dla mnie, bo można dzieciakowi bardzo fajną frajdę wprawić ! Co myślicie o takim pomyśle ? Czekam na Wasze komentarze

    Komentarz


    • #17
      Dla taty i dziecka zawsze się coś znajdzie i nie trzeba do tego specjalnych sklepów, choć nie powiem wygląda to całkiem ciekawie. Wystarczy kupić odpowiednią zabawkę, by wspólnie z dzieckiem się bawić. Może taka dyskopiłka byłaby ciekawym rozwiązaniem: dzięki czemu można byłoby spędzać czas z dzieckiem na dworze i wspólnie się bawić.

      Komentarz


      • #18
        Myślę, że bardziej tutaj trzeba jednak patrzyć na dziecko Bo to tata więcej kupuje, taka niestety prawda, a ze swojej strony mogę Wam podrzucić sklep oferujący ubrania dla dzieci ! Naprawdę bardzo fajna opcja, jeśli ktoś szukałby dobrej jakości odzieży dla swoich Szkrabów Chodzi mi o ,jakiś czas temu zaczęliśmy z żoną zamawiać rzeczy od nich i naprawdę są godni polecenia Mam nadzieję, że wy również będziecie zadowoleni jeśli zdecydujecie się na zakup

        Komentarz


        • #19
          zajrzyj do - świetne rzeczy szczególnie te ręczniki ze wzorami dziecko będzie szczęśliwe i tata też

          Komentarz


          • #20
            Najlepszym rozwiązaniem jest zarazić dziecko własnymi pasjami. Na początku będzie obserwował, później próbował, uczył się, podpatrywał, a później już ręka w rękę będzie robić te same rzeczy i kupować w tych samych sklepach, jak na przykład . Dzieci najszybciej łapią te rzeczy, które widzą u swoich rodziców.

            Komentarz


            • #21
              Ja nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym... Nie mam za bardzo na ten temat wiedzy...

              Komentarz


              • #22
                Szczerze wątpię, aby Twój synek był zadowolony z nosidła. Moim zdaniem to jest bardziej męczące dla dziecka niż praktyczne. Dawniej nie było takich rzeczy i jakoś ludzie byli zdrowsi niż obecnie. Fajne są np. , choć to również wymysł XXI wieku.

                Komentarz

                Pracuję...
                X