Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biuro rachunkowe?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Biuro rachunkowe?

    Poszukuję jakiegoś dobrego biura rachunkowego? Znacie może takie? Bo mnie udało się znaleźć i zastanawiam się, czy warto go zatrudnić? Muszę wreszcie komuś zlecić prowadzenie rachunkowości mojej małej firmy. A Wy sami prowadzicie rachunki, a czy może komuś zlecacie?

  • #2
    Może warto o to zapytać jakiegoś znajomego? Fajnie potrafią doradzać znajomi

    Komentarz


    • #3
      Internet też powinien tu pomóc, bo takich biur jest naprawdę wiele.

      Komentarz


      • #4
        Ja korzystam z programu i jestem bardzo zadowolony. Program jest prosty w obsłudze, ma wszystkie potrzebne funkcje, od wystawienia faktury, przez tłumaczenie, aż po windykację. Jest dostosowany do najnowszych wymogów.

        Komentarz


        • #5
          A macie jakieś biuro, które ma księgowość online?

          Komentarz


          • #6
            Jeśli chodzi o finanse w firmie to warto zatrudnić księgowego. Ja prowadzę jednoosobową działalność ale mimo to korzystam z usług biura . Dla mnie te wszystkie formalności sa zbyt zawiłe więc wolę, aby zajął się tym ktoś kto się zna na rzeczy Przynajmniej mam pewność, że księgowość prowadzona jest prawidłowo.

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem to taki program typowo do wystawiania faktur to Ci biura rachunkowego nie zastąpi. Jest przydatny i wygodny ale jako dodatek. Ja akurat korzystam z biura w Poznaniu już od kilku lat i póki co bez zastrzeżeń.

              Komentarz


              • #8


                same reklamy firm czy faktycznie są one godne polecenia ufam , że tak

                Komentarz


                • #9
                  Công Ty Cổ Phần Thép Á Đông!

                  – phân phối Inox theo mọi mẫu mã – giá rẻ!

                  * CĆ* SỞ VẏT CHẤT: CĂ´ng nghệ đầy đủ nĂŞn thiáşżt bị inox cᝧa chĂşng tĂ´i luĂ´n cĂł chẼt lưᝣng vĂ* giĂĄ thĂ*nh cấnh tranh rẼt cao.

                  -LĂ* một doanh nghiệp uy tĂ*n & cĂł nhiᝁu năm kinh nghiệm trong lÄŠnh váťąc cung cẼp, thiáşżt káşż, thi cĂ´ng thiáşżt bị báşżp cĂ´ng nghiệp, thiáşżt bị quầy Bar cho nhiᝁu nhĂ* hĂ*ng, trường học, báşżp ăn cĂ´ng nghiệp, , tấi Việt Nam, chĂşng tĂ´i hân hấnh đem đến cho quĂ˝ khĂĄch hĂ*ng cĂĄc sản phẊm – dịch v᝼:

                  – Tủ cơm công nghiệp – Tủ nấu cơm công nghiệp gas – Tủ cơm công nghiệp điện – Tủ cơm công nghiệp hơi

                  – Nháş*p khẊu & cung cẼp thiáşżt bị báşżp cĂ´ng nghiệp, tᝧ lấnh cĂ´ng nghiệp, lò nướng, thiáşżt bị sĆĄ cháşż tháťąc phẊm, thiáşżt bị bar cafe

                  – Thiết kế, lắp đặt hệ thống bếp công nghiệp, hệ thống gas công nghiệp, quầy bar

                  – Thi công hệ thống gas trung tâm – công nghiệp, hệ thống hút khói, hệ thống thoát nước, dầu mỡ cho khu bếp

                  – Thi cĂ´ng kho lấnh cĂ´ng nghiệp, kho tháťąc phẊm cho nhĂ* hĂ*ng.

                  - cung cẼp cĂĄc mạt hĂ*ng inox cĂ´ng nghiệp, báşżp trường học.

                  BĂ*n giĂĄ ráşť :

                  BĂ*n cháş*u ráť*a đôi cĂ´ng nghiệp:



                  NgoĂ*i ra còn nhiᝁu sản phẊm khĂĄc mời bấn ghĂŠ thăm website: tucomgiare.com – inoxadong.com

                  Công ty Cổ phần Thép Á Đông
                  Đ
                  ịa chỉ: 796 PhĂşc Diễn, Nam Tᝍ LiĂŞm, HĂ* Nội
                  ĐT: 0904.686.504
                  Tel: (04) 8585 9299
                  MST: 0107105735
                  STK:21610000322575
                  Email: [email]adongkinhdoanh1@gmail.com[/email]
                  Website:
                  inoxadong.com– tucomgiare.com

                  Komentarz


                  • #10
                    Teraz nie ma już nawet potrzeby korzystania z biura rachunkowego można taką księgowość prowadzić samodzielnie Zerknijcie sobie na serwis - mnóstwo przydatnych narzędzi do wystawiania i rozliczania faktur czy zarządzania systemem kadrowo-płacowym jeśli zatrudniacie pracowników. Do tego darmowy okres testowy i wsparcie ze strony ekspertów.

                    Komentarz


                    • #11
                      Przy okazji tego tematu, chciałbym na nowo zaaranżować swoje biuro i szukam jakiegoś dobrego projektanta, może znacie kogoś godnego polecenia? Sam jak na razie znalazłem tylko to - - ale szczerze mówiąc przydałby mi się trochę większy wybór

                      Komentarz


                      • #12
                        Możesz sprawdzić sobie również oferty biur rachunkowych online - to bardzo wygodne rozwiązanie.

                        Komentarz


                        • #13
                          A nie lepiej poszukać księgowej zamiast korzystać z biura rachunkowego?

                          Komentarz


                          • #14
                            Takie stacjonarne biuro rachunkowe może się nie sprawdzić zwłaszcza jeżeli masz dużo spraw na głowie. Może po prostu zabraknąć Ci czasu. Warto wtedy przejrzeć ofertę z księgowością internetową Słyszałam, że wiele osób chwali sobie takie rozwiązanie.

                            Komentarz


                            • #15
                              A nie lepiej jest zatrudnić księgową?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X