Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla 3 latka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla 3 latka

    Witam wszystkich. Stoję przed wyborem prezentu na 3 urodziny dla mojego bratanka i biję się z myślami co mu kupić. Ma już mnóstwo zabawek w tym auta, książeczki, maskotki. Zauważyłam jedynie, że w jego kolekcji brakuje klocków. Znajoma poleciła mi sklep Mają bardzo ciekawy asortyment i przystępne ceny. Co myślicie ?

  • #2
    Konia na biegunach, to stara zabawka, idealna dla 3 latka

    Komentarz


    • #3
      Klocki-super pomysł! Tym bardziej dla chłopczyka.

      Komentarz


      • #4
        a taki ? mnie się podoba

        Komentarz


        • #5
          Ja mam w zwyczaju ostatnio kupować puzzle dla mojej małej kuzyneczki Ma niecałe 3 lata, a układa puzzle dla dzieci w wielu 5+ - duuuma

          Komentarz


          • #6
            Ja bym w tej materii popytała wśród znajomych. To może być zdecydowanie najlepsze źródło tego rodzaju wiedzy...

            Komentarz


            • #7
              Klocki lego powinny być udanym prezentem dla chłopca.

              Komentarz


              • #8
                Klocki

                W sumie klocki to bardzo dobry pomysł. Tylko ja bym była nie za LEGO, a za Mega Blocks. Tutaj: macie duży wybór zestawów. Są także z Minionkami.

                Komentarz


                • #9
                  A znacie takie fajne klocki drewniane, które można skręcać w różnorodne konstrukcje? Widziałam takie tutaj: . Wydaje mi się, że to może być świetny prezent, tylko że dla trochę starszego chłopca.

                  Komentarz


                  • #10
                    A może jakiś fajny zegarek? Całkiem ciekawa oferta jest np. tu

                    Komentarz


                    • #11
                      Może jakieś zabawki edukacyjne? Zdaje mi się, że dla dziecka w tym wieku będzie to najlepszy z możliwych wyborów.

                      Komentarz


                      • #12
                        Każdy wie, że klocki rozwijają. Oczywiście dla tak małego dziecka nie polecałbym jakichś skomplikowanych zestawów, ale można się zdecydować na przykład na Lego Duplo - one są dostosowane właśnie do potrzeb młodszych dzieci. Tu jest ciekawy zestaw oparty na popularnym wśród dzieciaków disnejowskim serialu.

                        Komentarz


                        • #13
                          A może jakąś ładną i gustowną pościel? Na mają całą gamę tego typu rzeczy, również dla tych najmłodszych dzieci Zobacz sobie na jakieś ładne wzory i kolory.

                          Komentarz


                          • #14
                            a moze bajka polsko angielska?

                            Komentarz


                            • #15
                              Najlepszą opcją mogą być klocki LEGO. Pełno jest zestawów dopasowanych pod ten wiek.

                              ___

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X