Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla 3 latka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Generalnie klocki lego to zawsze dobra opcja na prezent dla dziecka Moja chrześnica miała niedawno urodziny i zamówiłam jej z klocki lego friends Była bardzo zadowolona! Teraz buduje z nich codziennie różne domki i budowle. Cieszę się, że tak dobrze trafiłam z prezentem

    Komentarz


    • #17
      Moim zdaniem jeżeli chodzi o upominek dla dziecka w takim wieku, bardzo fajną opcją będzie na pewno bajka personalizowana z . Jestem pewna, że każdy maluszek będzie zachwycony tego rodzaju prezentem, a co więcej taka bajeczka nie tylko bawi, ale też uczy. Poza bez wątpienia jest to fajna alternatywa dla kolejnej zabawki.

      Komentarz


      • #18
        Nie mam wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę niestety w stanie pomóc.

        Komentarz


        • #19
          Mi przypadły zabawki ze sklepu Spory wybór i bardzo atrakcyjne promocje. Bardzo lubię ten sklep internetowy. Generalnie większość produktów w tym też dla dzieci kupuję online.

          Komentarz


          • #20
            Według mnie najlepiej zakup skonsultować z rodzicami dziecka, to będzie nawet dobrze odebrane. Zapytać czego potrzeba, co może się przydać i tak dalej.

            Komentarz


            • #21
              Moim zdaniem trzy latek zawsze powinien dostawać najładniejszy prezent.Taki trzylatek jakby dostał to na pewno byłby bardzo zadowolonym dzieckiem.Takie malutkie dzieci bardzo lubią bawić się z różnymi maskotkami.
              Ostatnio edytowany przez sylwester3321; 20.03.2019, 09:39.

              Komentarz


              • #22
                Jak dla dziewczynki to może taka syrenka . Jestem pewna , że się spodoba. W końcu lalki to ulubione zabawki dla małych kobietek

                Komentarz


                • #23
                  Hej, chcę kupić mojemu siostrzeńcowi jakiś prezent. Na pewno kupię mu zabawke ale pomyślałem, że może kupię mu jeszcze butelki na mleko, z tego co wiem to nadal je pije. Na takie widziałem, co o nich sądzicie?

                  Komentarz


                  • #24
                    A może po prostu rower? Taki biegowy bez pedałów?

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja serdecznie polecam jakieś klocki typu lego Przynajmniej można rozwinąć kreatywność.

                      __________________________________________________ __________

                      Komentarz


                      • #26
                        W można wydrukować miarkę, na której dziecko może oznaczać ile urosło. Każdy pewnie pamięta jaka to była frajda w dzieciństwie Dzięki samodzielnemu drukowaniu możemy ją też spersonalizować, dodać coś od siebie, albo po prostu, imię dziecka

                        Komentarz


                        • #27
                          Myślę, że super sprawą, zwłaszcza dla chłopca, są wszelkie samochodziki. Mi osobiście najbardziej podobają się te ze strony Dawno nie widziałam tak ciekawie zaprojektowanej zabawki, która cieszyłaby oko. W sklepach najczęściej sprzedawana jest jakaś śmieszna chińszczyzna... Miło czasem pobawić się czymś tak ładnym i kolorowym dla odmiany.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X