Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki aktualnie czytacie blog?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Aktualnie czytam ten blog- Razem z mężem zaglądamy tam minimum raz w tygodniu. Mają interesujące wpisy o zdrowiu, za którymi ja przepadam najbardziej. Natomiast mąż zawsze czyta o seksie nietradycyjnym.

    Komentarz


    • #47
      Jeśli o mnie chodzi to z czystym sumieniem mogę polecić Wam zajrzeć na blog dotyczący finansów . Znalazłem go jakiś czas temu i jak dla mnie jest po prostu strzałem w dziesiątkę ! Mam wrażenie, że poziom merytoryczny wpisów jest naprawdę wysoki, a dowiecie się tam wielu rzeczy w tematach jakimi są na przykład chwilówki, szybkie kredyty czy inwestycje. Mam nadzieję, że skorzystacie

      Komentarz


      • #48
        Zdecydowanie wolę ich papierową wersję.

        __

        Ostatnio edytowany przez Edavi45; 11.12.2018, 12:04.

        Komentarz


        • #49
          aktualnie nie czytam żadnego

          Komentarz


          • #50
            związane z budową i obecnie szukam informacji o systemach wentylacyjnych w związku z okapami kuchennymi, url=https://semifinland.pl/category/cicha-kuchnia]cicha kuchnia[/url] jest moim marzeniem tu gdzie teraz mieszkam mam okap z wkłądem węglowym który miał być cichy a czuję się gotując jakbym na budowie...

            Komentarz


            • #51
              Ja lubię najbardziej Volanta, a także przeważnie zamiast coś poczytać to przeglądam Często coś wypatrzę i zamawiam potem

              Komentarz


              • #52
                aktualnie nie czytam nic ;p

                Komentarz


                • #53
                  Ja lubię sięgać do portalu by poczytać o nowych trendach w modzie i makijażu Lubię być na czasie!

                  Komentarz


                  • #54
                    Ostatnio czytam tutaj znajdziecie bardzo ciekawe artykuły na różne tematy. Bardzo przydatne wpisy na temat zdrowia i urody. Ostatnio na tej stronie czytałam tez o meblach do domu. Możecie też poczytać o gadżetach o których się nie wie a warto je znać. Polecam serdecznie zajrzeć i poczytać.

                    Komentarz


                    • #55
                      Ja obecnie rozglądam się za informacjami dotyczącymi uprawnień budowlanych, a odkładnie wzoru pieczątek. W trakcie poszukiwań natrafiłam na taki blog: Powiem Wam, że dosyć ciekawie to wygląda. Co sadzicie? Zaglądacie czasami na stronki tego typu?

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X