Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki aktualnie czytacie blog?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja czytam praktycznie wszystkie blogi o dartach

    _________________________________________

    Komentarz


    • #32
      Szukacie dobrej jakości pożyczki bez większych zaświadczeń o dochodach ? Jeśli tak to pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest z niezłym oprocentowaniem w AASA, ! Sam szukałem takiej pożyczki na leczenie mojej mamy, ciężko wyżyć z miesiąca na miesiąc a w mojej wiosce o dodatkową pracę nie za łatwo, niezła opcja !

      Komentarz


      • #33
        Ze swojej strony mogę polecić blog osoby po złamaniu kręgosłupa po skoku do wody

        Komentarz


        • #34
          Jednym z moich ulubionych blogów jest blog Aliny Rose. Ale zwykle stale szukam nowych, które mogłyby mnie zainspirować.

          Komentarz


          • #35
            Najczęściej to czytam różne modowe, urodowe, lifestylowe itp. Teraz natrafiłam na i czytam artykuł o jesiennych kolorach lakierów do paznokci. Czas niedługo jakieś nabyć

            Komentarz


            • #36
              Ciekawe blogi polecacie, dzięki za rady !

              Komentarz


              • #37
                Hej! Szukam blogów podróżniczych po azji, konkretnie interesują mnie chiny i indie, kultura tamtych krajów, miejsca warte zobaczenia, ukształtowanie terytorium, granice.. ktoś moze widział takie blogi? Ciekawym może okazać się jak już tylko ruszy

                Komentarz


                • #38
                  Wszystko co się tyczy motoryzacji nowoczesnej łykam jak ptak ryby . Jest tego za dużo, aż nie wiadomo co wybrać i generalnie na co poświęcić cenny czas :P.


                  ____________

                  Komentarz


                  • #39
                    Ja to czytam ten blog dotyczy on pracy hostess i modelek. Bardzo ciekawe artykuły

                    Komentarz


                    • #40
                      Ja regularnie śledzę bloga Srokao. Tam można znaleźć wiele praktycznych wskazówek.

                      Komentarz


                      • #41
                        A ja ostatnio czytałam o kompletach pościeli Lubię przed zakupem poznać zdanie innych o danym produkcie, a źródło bloga wydaje mi się najbardziej obiektywne.

                        Komentarz


                        • #42
                          Ja ostatnio znalazłam świetny blog o modzie. Jak ktoś się interesuje może znajdzie ciekawe porady dla siebie.

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja bardzo lubię blogi z zakresu tematyki skierowanej do mam. Znajoma ostatnio poleciła mi ten: Czy ktoś z Was o nim słyszał? Widziałam tam kilka fajnych tematów i chciałabym poznać jakieś opinie więc będę wdzięczna jeśli dacie znać.

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja polecam rozeznać się w tym temacie wśród znajomych... Moim zdaniem oni zawsze są w stanie pomóc i dobrze doradzić

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja jakiś czas temu, zupełnie przypadkowo znalazłam bloga: i powiem Wam, że bardzo zainteresowała mnie tematyka marketingu w sporcie. Wcześniej kompletnie nie miałam z tym styczności, ale właśnie dzięki tej stronce zaczęłam interesować się o co w tym wszystkim chodzi.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X