Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak sobie poradzić z cholesterolem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak sobie poradzić z cholesterolem

    Jak sobie radzicie z utrzymaniem zdrowego organizmu?

  • #2
    Ja osobiście nie przywiązuje do tego większej wagi

    Komentarz


    • #3
      Jem raczej mało „toksycznych” potraw

      Komentarz


      • #4
        Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby zmiana diety na zdrowszą i lżejszą.

        Komentarz


        • #5
          Może warto z tym iść do jakiegoś lekarza?

          Komentarz


          • #6
            po co do lekarza, na poczatku zmien diete - wyklucz maslo, majonez, sery tłuste i przede wszystkim mięso. po 2-3 miesiacach idz na badanie - gwarantuje lepszy wynik

            Komentarz


            • #7
              Dieta na pewno ma tu kluczowe znaczenie, przede wszystkim trzeba skupić się na tłuszczach zdrowych dla organizmu.

              Komentarz


              • #8
                ja również nie zwracam na to uwagi

                Komentarz


                • #9
                  Ja ostatnio zakupiłem sobie tabletki, dam potem nazwę bo jej teraz nie pamiętam

                  Komentarz


                  • #10
                    A czy przez jedzenie tylko da się wprowadzić toksyczne rzeczy do organizmu, czy przez inne czynniki również

                    Komentarz


                    • #11
                      @eklopak bardzo dobre pytanie

                      Komentarz


                      • #12
                        Moim zdaniem najlepiej po prostu schudnąć. Mogę Wam polecić wybranie się na siłownię, mi to pomogło i udało mi się sporo schudnąć. Jeśli nie wiecie dokąd iść to polecam klub , sama do nich chodzę i jestem bardzo zadowolona. Mają ogromny wybór zajęć fitness więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Przede wszystkim zmianą diety. Cholesterol znajduje się w produktach pochodzenia zwierzęcego. Nie musimy więc rezygnować z tłuszczu - ważne, aby maksymalnie ograniczyć tłuszcze zwierzęce i zastąpić je roślinnymi. Polecam np zamienić zwykłe mleko na mleko roślinne, najlepiej . Tłuszcz kokosowy jest uważany za jeden z najzdrowszych na świecie Takie mleko nie zawiera cholesterolu, laktozy, jest organiczne i bardzo zdrowe

                          Komentarz


                          • #14
                            @heavensim sprawdź leki które nazwyają się RegenerumVitae, tzn. zapytaj najlepiej lekarza o nie

                            Komentarz


                            • #15
                              Po jakim czasie można zauważyć efekty?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X