Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mieszkanie, deweloper

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mieszkanie, deweloper

    Jeśli poszukujecie fajnego mieszkania w Lublinie, to polecam to od . Mają w sprzedaży mieszkania w bardzo fajnej lokalizacji, skąd można łatwo wszędzie dojechać, Do tego jest to mieszkanie o wysokim standardzie i w atrakcyjnej cenie. A Wy wolicie mieszkać w takim mieszkaniu, a czy może w jakimś domku? Bo moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest mieszkanie.

  • #2
    Wygląda to bardzo interesująco Myślę, że jest warte uwagi

    Komentarz


    • #3
      faktycznie ciekawa inwestycja, ale chyba Krakowa nie zamienię za nic na żadne inne miasto. Chyba jestem zdecydowana żeby kupić sobie tylko nie wiem czy uda mi się otrzymać kredyt hipoteczny. Z tego co słyszałam to teraz banki wymagają większego wkładu własnego.

      Komentarz


      • #4
        Teraz deweloperzy to się wszędzie budują, więc mieszkań mamy od groma do wyboru

        Komentarz


        • #5
          Racja, dlatego warto je konsultować. Moim zdaniem nie ma co samemu się wszystkimi dokumentami zajmować, lepiej skorzystać z usług notariusza, ja od lat wszystko załatwiam z . Czuje się dzięki temu bezpieczniej.

          Komentarz


          • #6
            Super to wszystko się prezentuje Moim zdaniem jak najbardziej warto na to zwrócić uwagę

            Komentarz


            • #7
              Jest kilka dużych portali z ogłoszeniami z branży nieruchomości. Możesz tam poszukać mieszkań na sprzedaż. Tutaj jest całkiem sporo ofert
              Ostatnio edytowany przez piotrek26; 24.01.2017, 00:07.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Anielka Zobacz posta
                Racja, dlatego warto je konsultować. Moim zdaniem nie ma co samemu się wszystkimi dokumentami zajmować, lepiej skorzystać z usług notariusza, ja od lat wszystko załatwiam z . Czuje się dzięki temu bezpieczniej.
                Ja też zawsze wszystkie umowy konsultuje z radcą prawnym, a szczególnie te dotyczące inwestycji mieszkaniowych. Deweloperów jest wielu i przykrto to mówić ale nie wszystcy są tacy uczciwi jakby się chciało. Na szczęście zawsze wyłapuje kruczki w umowach i mnie ostrzega.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez majako41 Zobacz posta
                  Je�li poszukujecie fajnego mieszkania w Lublinie, to polecam to od . Maj� w sprzeda�y mieszkania w bardzo fajnej lokalizacji, sk�d mo�na �atwo wsz�dzie dojecha�, Do tego jest to mieszkanie o wysokim standardzie i w atrakcyjnej cenie. A Wy wolicie mieszka� w takim mieszkaniu, a czy mo�e w jakim� domku? Bo moim zdaniem lepszym rozwi�zaniem jest mieszkanie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez majako41 Zobacz posta
                    Je�li poszukujecie fajnego mieszkania w Lublinie, to polecam to od . Maj� w sprzeda�y mieszkania w bardzo fajnej lokalizacji, sk�d mo�na �atwo wsz�dzie dojecha�, Do tego jest to mieszkanie o wysokim standardzie i w atrakcyjnej cenie. A Wy wolicie mieszka� w takim mieszkaniu, a czy mo�e w jakim� domku? Bo moim zdaniem lepszym rozwi�zaniem jest mieszkanie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ogólnie budowlanka to bardzo ryzykowna branża ... duża gotówka i duże ryzyko ... Ostatnio kupowaliśmy dużą ilość drzwi do firmy od i martwiliśmy się czy będą ok... ale jest wszystko jak należy.

                      Komentarz


                      • #12
                        Wyglądają świetnie

                        Komentarz


                        • #13
                          Budowałam się 3 lata temu i bardzo dużo czytałam o różnych dotacjach. Pomogła mi wtedy stronka , Zaoszczędziłam dzięki informacją na niej zawartych sporo pieniędzy

                          Komentarz


                          • #14
                            no ale miałaś pieniądze na budowe domu, ja sporo zaoszczędziłam bo zdecydowałam się na kupno mieszkania które deweloper dopiero budował. Swoja drogą Kraków można znaleźć w bardzo korzystnych cenach.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja myślałam o mieszkaniu ale ostatecznie jestem zdecydowana na dom od developera. Bardzo podoba mi sie zabudowa szeregowa i myślę o kupnie segmentu własnie w takiej zabudowie. Znalazłam fajną inwestycję pod Poznaniem w Koninku . Firma oferuje domy o powierzchni ponad 100 mkw, z ogrodem, na strzezonym osiedlu, z placem zabaw i sporą ilościa zieleni. Myślę, że to ciekawsze rozwiązanie iż kupno mieszkania w bloku.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X