Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent do łazienki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent do łazienki

    Idę niebawem na parapetówkę i muszę kupić jakiś prezent dla gospodarza. Podpytałam go trochę i mówi, żeby kupić mu coś do łazienki. I teraz nie wiem, czy może być taka bateria umywalkowa czy może chodzi o jakieś dekoracje? Ratujcie

  • #2
    Hmm, a może chodzi mu o jakieś eleganckie dozowniki na mydło albo po prostu ręczniki? W sumie ciężka sprawa.

    Komentarz


    • #3
      Też uważam, że lepiej byłoby kupić coś do ozdoby, bo baterie łazienkowe do dekoracji nie należą, choć same w sobie mogą mieć wygląd dekoracyjny. Zgadzam się, że raczej dozowniki, może jakieś ręczniki czy mydełka byłyby lepsze.

      Komentarz


      • #4
        Mi się wydaje, że najlepiej byłoby popytać jednak znajomych w tej kwestii... Nie ma lepszej drogi...

        Komentarz


        • #5
          Moim zdaniem bardzo dobry pomysł Jeśli szukasz czegoś niebanalnego i oryginalnego, powinnaś zajrzeć na Homlando.com. Sklep oferuje bardzo duży wybór różnych dodatków i dekoracji do mieszkania. są naprawdę śliczne i nietuzinkowe, moim zdaniem idealnie sprawdzą się w roli prezentu

          Komentarz


          • #6
            Jestem pewna, że każda łazienka ucieszy się z takiego prezentu . Dzięki temu odkurzaczowi zachowacie zawsze idealnie czyste lustra, kafelki i kabinę prysznicową w łazience. Myślę, że będzie to bardzo dobry prezent.

            Komentarz


            • #7
              Do łazienki w prezencie powinno się dawać jakieś zapachowe rzeczy



              Komentarz


              • #8
                Super, dzięki wielkie za porady Na pewno się przydadzą

                Komentarz


                • #9
                  Odkurzacz to bardzo fajny pomysł na prezent.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja popieram w 100% mojego poprzednika. Nic dodać, nic ująć.

                    Komentarz


                    • #11
                      Może warto pomyśleć o dodatkach w oryginalnym kolorze, na przykład turkusowym. Zerknijcie do tego artykułu: , być może znajdziecie tam inspirację na jakiś niebanalny pomysł na prezent do łazienki.

                      Komentarz


                      • #12
                        Moim zdaniem także lepszym wyborem na prezent na parapetówkę byłyby różnego rodzaju akcesoria łazienkowe. Podejrzewam, że właściciele mieszkania umywalkę już zakupili a jeśli nie to mają już jakąś wizję tego jak ta łazienka ma ostatecznie wyglądać. A taki elegancki dozownik na mydło czy ozdobny kosz na pranie zawsze super się sprawdzi. Polecam Ci sprawdzić ofertę tego sklepu . Miejsce sprawdzone przez kilku znajomych. Produkty dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja nie wiem, czy kupiłabym coś konkretnego. Wolałabym dać bon do sklepu.

                          Komentarz


                          • #14
                            Również uważam że bon do jakiegoś sklepu byłby lepszym pomysłem.

                            Komentarz


                            • #15
                              O, takich informacji właśnie szukałem Dzięki wielkie za info

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X