Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent do łazienki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    mydło aleppo

    Jak sugeruję włożenie odrobiny luksusu w formie zdrowia np.
    Zdaje sobie sprawę, że mydła mają pachnieć i wyglądać, ale powinny być także bezpieczne dla osób je stosujące. Stąd też powinniśmy zwracać uwagę na jego skład.

    Komentarz


    • #17
      Wiele blogerek je poleca.Szkoda tylko, że tyle kosztuje...

      Komentarz


      • #18
        W castoramie to akurat aż tak dużego wyboru nie ma jeśli chodzi o łazienkę lepiej inny sklep pod tym względem znaleźć.

        Komentarz


        • #19
          A nie lepiej kupić bon podarunkowy do sklepu z wyposażeniem wnętrz? To z pewnością bardziej się przyda.

          Komentarz


          • #20
            Dziwne to trochę, bo moim zdaniem każdy lubi sam dobierać sobie dodatki, dekoracje, a zwłaszcza armaturę łazienkową szczególnie do nowego domu. Mój ostatni łazienkowy zakup to . A na prezent kupiłabym kwiatka do łazienki i tyle, i może jakieś ręczniki niezbyt jaskrawe i wzorzyste.

            Komentarz


            • #21
              Może jestem dziwny - i to oczywiście wszystko kwestia gustu, ale moim zdaniem do łazienki idealnie pasują niektóre z . Oczywiście nie wszystkie, ale te o prostym, surowym wyglądzie są wręcz genialne do tego pomieszczenia.

              Komentarz


              • #22
                A może jakiś komplet z mydeliniczką i kubkiem? Tylko dobrze wiedzieć, jaki jest wystrój łazienki, aby komplet pasował do wnętrza

                Komentarz


                • #23
                  Hm... A może lepiej byłoby zostawić ten temat specjalistom z tej dziedziny. Dzięki temu można osiągnąć naprawdę dużo lepsze rezultaty...

                  Komentarz


                  • #24
                    To wszystko zależy od tego jaką masz konkretnie łazienkę. W wielu łazienkach nie ma sensu kupować jakichś dodatków, bo tam po prostu przydałby się generalny remont. A jak już będziecie planować remont waszej łazienki, to w kwestii płytek zwróćcie uwagę na asortyment sklepu . Gwarantuję wam, że nie znajdziecie nic lepszego, wiem bo sam niedawno robiłem łazienkę u siebie w domu

                    Komentarz


                    • #25
                      Hmm a może dobre będzie to radio łazienkowe z ? Na pewno i nich słyszałaś Ja je dostałam też na parapetówkę i muszę przyznać, że to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam! Uwielbiam słuchać muzyki, a jak mogę to robić pod prysznicem jednocześnie śpiewając moje ulubione piosenki, to czuję się jak prawdziwa gwiazda popu haha

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X