Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak mieć piękne włosy ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Wiedza na temat tego, jak mieć piękne włosy wcale nie jest sekretna. Poza regularnym myciem odpowiednimi kosmetykami trzeba także zaopatrzyć się w urządzenie takie jak np. lokówka rowenta elite model look, które pozwala stworzyć w domowych warunkach ciekawą fryzurę. Więcej informacji na temat tego urządzenia można znaleźć m.in. tutaj: .

    Komentarz


    • #17
      Zamieszczone przez Kryska Zobacz posta
      Wiedza na temat tego, jak mieć piękne włosy wcale nie jest sekretna. Poza regularnym myciem odpowiednimi kosmetykami trzeba także zaopatrzyć się w urządzenie takie jak np. lokówka .
      Ja z lokówkami miałam duży problem. Strasznie przesuszała mi się skóra głowy. Nawet lekarz stwierdził że to może być wina lokówki (to było coś) Nie miałam pojęcia o co chodziło dopoki nie znalazłam tego . Co prawda problem nie znikł do końca ale jest zdecydowana poprawa. A przez ten cały problem moje włosy wyglądały strasznie.

      Komentarz


      • #18
        Ja stosuję po każdym myciu odżywkę i mam super włosy

        Komentarz


        • #19
          Ja żeby mieć ładne i lśniące włosy koloryzujee je henną zamiast farbami. Co prawda ciężko jest ją kupić, przeważnie zamawiam online w ale w sumie wychodzi taniej niż sklepowa farba a tak włosy nie sa tak bardzo popalone.

          Komentarz


          • #20
            Popieram poprzednika Jestem dokładnie tego samego zdania

            Komentarz


            • #21
              Żeby mieć piękne włosy wcale nie trzeba wiele. Dobry szampon, odzywka, a także zdrowa dieta powinny pomóc.

              Komentarz


              • #22
                Dokładnie, teraz drogeryjne półki aż uginają się od tych wszystkich specyfików.

                Komentarz


                • #23
                  ześć użytkownicy forum jesli potrzebujecie pomocy w kwestii zakupu sprzętu fryzjerskiego i profesjonalnych kosmetyków do salonu to polecam Wam (czytam, ze często o to pytacie) stronkę tam znajdziecie kompleksowe porady, przemiła obsługę i dobre ceny

                  Komentarz


                  • #24
                    Posiadanie pięknych włosów wcale nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Wiele kobiet ciągle popełnia błędy w pielęgnacji włosów, które mają późniejszy wpływ nie tylko na ich wygląd, ale także na ich wypadanie. Sama ostatnio miałam okazję czytać ten artykuł . Specjalnie go zapisałam na komputerze, aby w razie konieczności móc do niego wrócić. Powinien was zainteresować. O wielu rzeczach związanych ze złą pielęgnacją, nie miałam nawet pojęcia. A wy?

                    Komentarz


                    • #25
                      Liczy się codzienna pielęgnacja oraz raz na jakiś czas zabiegi u fryzjerki.

                      ___

                      Komentarz


                      • #26
                        To oczywiście jest też kwestia tego w jakim stanie ma się włosy w ogóle... Codzienna pielegnacja - wiadomo to podstawa, a druga rzecz to prawidłowy dobór preparatów boniestety ale czesto jest tak ze my same wlosy obciązamy a pozniej sie dziwimy ze sa oslabione. Raz na jakis czas mozna sobie pozwolic tez na ten zabieg odbudowujacy ktory robilam przed sezonem letnim u Doktora Konrada Lewandowskiego preparatem dr cyj her filler który odzywia i odbudowuje strukture wlosa glownie przez to ze dziala od wewnatrz na skore przez co tez jest taki skuteczny. Nie działa pobieżnie i to jego głowny atut

                        Komentarz


                        • #27
                          Piękne włosy to przede wszystkim zdrowe i gęste włosy A u mnie właśnie największym problemem było wypadanie. Dlatego też postanowiłam zadziałać! Zamówiłam sobie na suplement na wypadanie włosów, by wzmocnić je od środka. Są już pierwsze efekty i mam nadzieję, że uda mi się całkiem pozbyć tego problemu

                          Komentarz


                          • #28
                            Sprawdź coś z tego - [url]https://www.fryzomania.pl/category/odzywki-do-wlosow[/url]
                            Dopasuj kosmetyki pod względem jakości. Z byle jakich produktów cudów nie zrobisz. Pamiętaj o tym.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X