Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konto w Nest Bank?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Konto w Nest Bank?

    Czy widzieliście już może opinię Rekina Finansowego na temat konta w Nest Banku: . Bo ja właśnie poszukuję jakiegoś banku, w którym nie musiałabym płacić za jego otwarcie i prowadzenie. Bo w moim obecnym banku muszę płacić co miesiąc za korzystanie z karty. W tej recenzji zostały uwzględnione trzy konta: osobiste, firmowe i walutowe. Ja oczywiście jestem zainteresowana tylko otwarciem konta osobistego. Z tego, co tam wyczytałam, to za otwarcie konta nie płaci się nic i za jego prowadzenie również nie. To chyba warto? Jak uważacie?

  • #2
    Idea Bank ostatnio zrezygnował z opłaty za kartę do kont osobistych.

    Co do Nest hmm, ten bank ma jakieś 3-4 miesiące. Wcześniej to był Bank Smart.



    W prawdzie Nest Bank po przeniesieniu kont z Banku Smart utrzymał zasady darmowego konta bez opłat i bez warunków, ale nie wiadomo jaka będzie polityka tego banku za jakiś czas. Zwykle banki na początku kuszą darmowym kontem, a jak zbiorą klientów to potem wprowadzają opłaty. Już tak miałem kilka razy.

    Komentarz


    • #3
      Sam korzystam i polecam, bardzo fajna oferta!

      Komentarz


      • #4
        Dobrze wiedzieć
        Ostatnio edytowany przez pewsu; 24.06.2018, 01:41.

        Komentarz


        • #5
          Mam konto w mBanku. Poza jednym drobnym incydentem absolutnie nie mam na co narzekać. Co za tym idzie - nie planuję zmiany banku.

          Komentarz


          • #6
            Zbierz wszystkie cechy w kupę i zadecyduj co leży najbliżej Twoim oczekiwaniom . Bo tak ciężko z czapy coś doradzić w takiej kwestii. A żeby potem nie żałować złego wyboru.


            ____________

            Komentarz


            • #7
              Słyszałem że w tym banku mogą otwierać konta tylko firmy.

              ________________________________________

              Komentarz


              • #8
                Według rankingu: faktycznie to konto jest na pierwszym miejscu. Ale lepiej sprawdź jakie warunki oferuje. NIe dla każdej osoby to samo konto będzie dobre. A masz na tej stronie dokładną analizę każdego konta.

                Komentarz


                • #9
                  Jeśli kogoś interesują opłaty to polecam lektury w serwisie [/url] Znajdziecie tam też opinie i porady odnośnie wyboru.
                  Ostatnio edytowany przez arko; 27.10.2018, 16:40.

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie miałem styczności z tym bankiem, dlatego nie będę go Wam polecał lub odradzał. Z doświadczenia powiem, że konta powinno się wybierać z rozwagą. Dzisiaj jest tak wiele różnych rachunków, że faktycznie czasem ciężko się w tym wszystkim połapać. Myślę, że sprawdzić warto , bo dużo dobrego o nim można wyczytać.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ciekawą ofertę znalazłam na Getin Bank konto proste zasady jasne i zachęca do zapoznania się z nim bliżej Może ktoś z Was korzystał? Polecacie czy raczej nie?

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X