Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zawodowe kursy czy sie zwroca? profil 3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zawodowe kursy czy sie zwroca? profil 3

    Część. Mam pytanie do ludzi, którzy korzystali z oferty firm szkoleniowych. Interesują mnie tego , które polepszą moje umiejętności zawodowe. Żyję w małej miejscowości na Podkarpaciu i z zatrudnieniem jest krucho. Jestem za stary aby szukać pracy za granicę. Tak, więc pomyślałem o przebranżowieniu i poszukaniu pracy w innym charakterze niż obecnie. Czy po tego rodzaju szkoleniu pracodawcy chętniej zatrudniają pracowników? Niedaleko mnie jest Rzeszów i pomyślałem, iż tam poszukam zatrudnienia w charakterze akwizytora handlowego. Pomysł jest niezły, ale w życiu bywa różnie i najtrafniejsze koncepcje się nie sprawdzają. Powiedzie, jak to wygląda wg was?

  • #2
    A może w pierwszej kolejności poszukać jakichś wartościowych szkoleń bezpłatnych?

    Komentarz


    • #3
      Ja nie mam za bardzo doświadczenia i wiedzy w tym temacie. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

      Komentarz


      • #4
        Szarodzioba, też o tym pomyślałem I nawet już widzę, że na mają bardzo ciekawą ofertę w tym temacie

        Komentarz


        • #5
          Zwykle kursy doszkalające robi się po to żeby poszerzać zakres swoich umiejetności i lepiej zarabiać. Nas na kursy doszkalające wysłał pracodawca - część robiła kursy na suwnice, część na wózki widłowe, inni BHP. Kursy mieliśmy za darmo, bo pracodawca opłacał, a robiliśmy je w Kontimexie w Warszawie.

          Komentarz


          • #6
            Uważam, że warto poszerzać swoje zainteresowania i zapisać się na kursy lub szkolenia. Szukam kursów na wózki widłowe dla męża a dokładniej chodzi o kurs na ładowarki teleskopowe? Czy wiecie gdzie w Katowicach można zrobić taki kurs. Najlepiej żeby to był sprawdzony ośrodek z kursami zawodowymi. Jak na razie znalazłam jeden kurs

            Komentarz


            • #7
              Czasem firma to opłaca.
              __

              Komentarz

              Pracuję...
              X