Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W ktorym miejscu jestem w stanie kupic tego typu meble w Polsce?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W ktorym miejscu jestem w stanie kupic tego typu meble w Polsce?

    Dzień dobry, potrzebuje pomocy. Niedawno, przeszukując Internet znalazłam interesującą koncepcję mebli firmy - kłopotem jest to, że ta firma jest niemiecka i nie mam pojęcia czy można kupić ich meble w innych krajach. Mają bardzo ciekawe aranżacje i chętnie bym jedną z nich widziała w swojej firmie. Natomiast nie znam niemieckiego i nie napiszę do nich. Szukałam wzmianek w internecie o nich, lecz wszystko jest w języku niemieckim. Może, ktoś z was spotkał się z podobnymi meblami w Polsce kraju. Będę wdzięczna za odsyłacze do takich stron.

  • #2
    Fajne meble mo¿esz znale¼c na , lbo spróbuj siê dogadaæ po angielsku

    Komentarz


    • #3
      Super ; ) Dziêki wielkie za wszelkie info

      Komentarz


      • #4
        Khu căn há»™ của công ty CP Thủ Thiêm đã chÃ*nh thức thi công móng cá»c. Khu căn há»™ có vị trÃ* vô cùng đắc địa ngay Ä‘Æ°á»ng Liên PhÆ°á»ng, phÆ°á»ng PhÆ°á»›c Long B, quáº*n 9 nối liá»n quáº*n 2 vÃ* lÃ* trục giao thông chÃ*nh nối liá»n các trục chÃ*nh nhÆ° VÃ*nh Ä‘ai 2, Äá»— Xuân Hợp vÃ* Nguyá»…n Duy Trinh cách Khu CN Cao 4km vÃ* di chuyển 2km đến Mai ChÃ* Thá»



        Dá»± ánThủ Thiêm quáº*n 9 thuá»™c khu đô thị má»›i hình thÃ*nh vá»›i những dá»± án lá»›n bao bá»c xung quanh. Cung cấp nhiá»u tiện nghi cao cấp, khu căn há»™Thủ Thiêm quáº*n 9 rất đáng để đầu tÆ° khi giá trị căn há»™ chỉ vÃ*o khoảng 839 triệu/căn má»™t mức giá hứa hẹn đầy tiá»m năng.



        Vá»›i tầm nhìn chiến lược phát triển chung cÆ° trung cấp vá»›i nhiá»u tiêu chuẩn vượt báº*c, chủ đầu tÆ° đã đổ nhiá»u tâm huyết vÃ*o Thủ Thiêm Garden quáº*n 9 vá»›i nhiá»u tiện Ã*ch thÆ°Æ¡ng mại giải trÃ* hÃ*ng đầu được thiết kế hÃ*i hòa vÃ*o trong không gian sống xanh mát lÃ*m cuá»™c sống tại trở nên hiện đại vÃ* tÃ*nh tế hÆ¡n bao giá» hết.





        Phát triển dá»± án THỦ THIÊM GARDEN: Äất Xanh - 097 3333 683
        Website chÃ*nh thức dá»± án:


        Thông tin dá»± án cáº*p nháº*t thÆ°á»ng xuyên tại

        Komentarz


        • #5
          Oj, nie mam pojêcia, gdzie dostaniesz takie meble. Ale gdyby by³y Ci potrzebne jakie¶ akcesoria meblowe lub uchwyty do mebli, to szukaj w Castoramie I zastanów siê, czy jest sens w poszukiwaniu wymarzonych mebli, które pewnie za dwa lata bêdziesz chcia³a wymieniæ.

          Komentarz

          Pracuję...
          X