Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prowadzenie firmy a pożyczki ratalne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prowadzenie firmy a pożyczki ratalne

    Jak banki zapatrują się na osoby prowadzące działalność gospodarczą? Czy takie osoby nie są przypadkiem mniej wiarygodne ze względu na fakt generowania nieregularnych dochodów?

  • #2
    Jeśli firma jest młoda to może mieć prpblem z uzyskaniem dofinansowania w banku. Wiem ponieważ sam jestem włascicielem firmy i miałem spore problemy z pozyskaniem pieniedzy na jej rozwinięcie.

    Pomocą przychodzą wtedy firmy prywatne. Mają o wiele mniejsze wymagania jeśli chodzi o udzielanie kredytów. Jest sporo dobrych ofert pożyczek ratalnych. Możesz sobie sam zerknąć


    Na stornie jest artykuł gdzie takich szukać.

    Komentarz


    • #3
      Tanie w banku

      Wg mnie dużo taniej jest uyskać kredyt w banku poczytaj sobie:



      Komentarz


      • #4
        Fajna reklama strony, ale ja zaczęłabym od czegoś początkowego, czyli… jakie podjąć kroki zanim zdecydujemy się na pożyczkę czy kredyt. Wstępne informacje o sobie pobierzemy z BIK-u. Taki raport możemy pobrać raz na pół roku zupełnie za darmo. Dzięki niemu dowiemy się jak wygląda nasza sytuacja finansowa, wystarczy samemu posiedzieć i przeanalizować. Zresztą to pozwoli nam się nie wygłupić przed pracownikiem, bo co, jeśli okaże się, że mamy niespłacone rachunki. Uważam, że bardzo dobrze jest korzystać z takich właśnie porównywarek, bo może nie są one super dokładne, ale zarysowują koszty tych dwóch produktów. Wiadomo, że w przypadku kredytów ciężko nawet wyliczyć zdolność kredytową, bo każdy przypadek jest indywidualny. O dokładne dane trzeba udać się do specjalisty z branży. W przypadku pożyczek wystarczy ustawić odpowiednio suwaki 😊 i wszystkie koszty powinny być pokazane. Zresztą tutaj mówimy o zupełnie innych stawkach, a najważniejsze jest, żeby trzymać się terminów. W tym tkwi całych sukces. Chociaż jeżeli poszukujesz pieniędzy na rozruch to najlepiej będzie jeśli spróbujesz uzyskać dofinansowanie z unii lub znajdziesz inwestora. Jest wiele targów starupowych, gdzie można zaprezentować swój pomysł i znaleźć chętnego na finansowanie naszego projektu. Jeszcze są takie platformy, gdzie ludzie dają pieniądze, jeśli chcą, żeby jakiś pomysł wszedł w życie i chcą z niego skorzystać

        Komentarz


        • #5
          To zależy jak długo prowadzisz działalność



          Komentarz


          • #6
            Mając swoją firmę zawsze możesz wziąć pożyczkę na firmę Firmy pożyczkowe w sumie dają pożyczki nawet w przypadku gdy wgl nie macie pracy więc w takim przypadku również nie powinno być problemów. Jeżeli potrzebowalibyście odpowiedniej oferty pożyczek firmowych to zobaczcie sobie . Są to bardzo wygodne pożyczki internetowe do 10 tys

            Komentarz


            • #7
              Na pewno warto jeśli firma jest w potrzebie ale ogólnie dobrze jest się wstrzymać i spróbowac utrzymać płynność finansową :P.


              ____________

              Komentarz


              • #8
                A pytaliście się znajomych w tej sprawie? Z moich doświadczeń wynika, że jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

                Komentarz


                • #9
                  Ja jestem bardzo zadowolony z programu PITAX - w tym roku co prawda po raz pierwszy z niego korzystałem ale jest prosty i przyjemny w obsłudze, wszystko od razu udało mi się wysłać, bez problemu zrobiłem sam. A pamiętam ze w ubiegłym roku trochę się męczyłem z tymi pitami. Więcej info o programie w tym filmiku: .

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X