Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy taki zawod jest dobrze platny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    To w sumie zależy też od regionu w którym będziesz pracować

    Komentarz


    • #17
      Nie ma już może przesyty na rynku takimi zawodami? Chyba jest to dosyć popularne. Możesz pomyśleć o własnej firmie, to jest spoko opcja. Ja założyem pare miesięcy temu i już coraz mniej mnie to przeraża a zaczyna cieszyć Wdrażamy za niedługo system proponowany na więc znowu będzie coś nowego, ale to wszystko robimy w celu zautomatyzowania naszej pracy.

      Komentarz


      • #18
        Każda praca jest dobra, jeśli są spełnione dwa warunki. Pierwsze - kocha się to, co się robi, drugie - można się z niej utrzymać i rozwijać. Mnie ostatnio zainteresował temat TFI w odniesieniu do zmian związanych z systemem emerytalnym Powyżej trochę informacji dla niewtajemniczonych.

        Komentarz


        • #19
          Zgadzam się z poprzednikiem... Nic dodać i nic ująć.

          Komentarz


          • #20
            Według mnie ten zawód jest przereklamowany.

            Komentarz


            • #21
              Myślę, że równie dobrze opłacalnym zawodem jest kosmetyczka. Tylko trzeba podkreślić, że chodzi o taką kosmetyczkę, która wciąż się szkoli, wykonuje nowe zabiegi i doposaża swój gabinet. Jak patrzę na takie sprzęty, jak to naprawdę jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo rozwinęła się kosmetyka czy medycyna estetyczna w ostatnich latach.

              Komentarz


              • #22
                Fajny artykuł o popularnych zawodach dla mężczyzn >>

                Komentarz


                • #23
                  Podobno dobrze płacą kosmetyczkom w

                  Komentarz


                  • #24
                    Gzie w ogóle można zorientować się w płacach?

                    Komentarz


                    • #25
                      Pewnie! Warto najpierw spróbować.

                      Komentarz


                      • #26
                        no wydaje mi się, że jak najbardziej

                        Komentarz


                        • #27
                          Chyba mogę coś powiedzieć na ten temat, bo mój chłopak jest trenerem personalnym. Jako, że sama też trenuję, to cały czas obracam się w tych kręgach. Pierwsza rzecz to oczywiście zdobycie odpowiednich uprawnień, ale to tylko czubek góry lodowej, bo za uprawnieniami musi iść ogromna wiedza, bez tego nie zajdziesz daleko. W tym zawodzie ważne jest żeby ludzie polecali Cię kolejnym, a nie będą Cię polecać jeśli nie będziesz dobrym trenerem. Poza tym musisz gdzieś się promować, podstawą jest tu facebook i Instagram. Warto wrzucać filmiki nie tylko z własnych treningów, ale również pokazujące progres Twoich podopiecznych. Często kręcę taki filmiki dla mojego chłopaka, nauczyłam się je nawet obrabiać. Jest taki fajny program w którym szybko obrabia się filmiki. Gdybyś potrzebowała jakichś informacji, to śmiało pisz do mnie.

                          Komentarz


                          • #28
                            Obecnie już chyba niekoniecznie - za duża konkurencja i tylko nieliczny trenerzy zarabiają naprawdę dobrze.

                            Komentarz


                            • #29
                              Pomyśl o tym - zawodelektryk.pl
                              Raczej pewniak i na tym po prostu da się nieźle zarobić. Jedynie kwestia taka, jak podchodzicie do tego tematu. Na spokojnie jest do ogarnięcia.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X