Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy taki zawod jest dobrze platny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • midel
    odpowiedział(a)
    Pomyśl o tym - zawodelektryk.pl
    Raczej pewniak i na tym po prostu da się nieźle zarobić. Jedynie kwestia taka, jak podchodzicie do tego tematu. Na spokojnie jest do ogarnięcia.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Obecnie już chyba niekoniecznie - za duża konkurencja i tylko nieliczny trenerzy zarabiają naprawdę dobrze.

    Zostaw komentarz:


  • Katarzynka
    odpowiedział(a)
    Chyba mogę coś powiedzieć na ten temat, bo mój chłopak jest trenerem personalnym. Jako, że sama też trenuję, to cały czas obracam się w tych kręgach. Pierwsza rzecz to oczywiście zdobycie odpowiednich uprawnień, ale to tylko czubek góry lodowej, bo za uprawnieniami musi iść ogromna wiedza, bez tego nie zajdziesz daleko. W tym zawodzie ważne jest żeby ludzie polecali Cię kolejnym, a nie będą Cię polecać jeśli nie będziesz dobrym trenerem. Poza tym musisz gdzieś się promować, podstawą jest tu facebook i Instagram. Warto wrzucać filmiki nie tylko z własnych treningów, ale również pokazujące progres Twoich podopiecznych. Często kręcę taki filmiki dla mojego chłopaka, nauczyłam się je nawet obrabiać. Jest taki fajny program w którym szybko obrabia się filmiki. Gdybyś potrzebowała jakichś informacji, to śmiało pisz do mnie.

    Zostaw komentarz:


  • lanop
    odpowiedział(a)
    no wydaje mi się, że jak najbardziej

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Pewnie! Warto najpierw spróbować.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Gzie w ogóle można zorientować się w płacach?

    Zostaw komentarz:


  • pieknyolek
    odpowiedział(a)
    Podobno dobrze płacą kosmetyczkom w

    Zostaw komentarz:


  • Olka87
    odpowiedział(a)
    Fajny artykuł o popularnych zawodach dla mężczyzn >>

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    Myślę, że równie dobrze opłacalnym zawodem jest kosmetyczka. Tylko trzeba podkreślić, że chodzi o taką kosmetyczkę, która wciąż się szkoli, wykonuje nowe zabiegi i doposaża swój gabinet. Jak patrzę na takie sprzęty, jak to naprawdę jestem pod wrażeniem tego, jak bardzo rozwinęła się kosmetyka czy medycyna estetyczna w ostatnich latach.

    Zostaw komentarz:


  • PSKocham
    odpowiedział(a)
    Według mnie ten zawód jest przereklamowany.

    Zostaw komentarz:


  • sebaps3
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się z poprzednikiem... Nic dodać i nic ująć.

    Zostaw komentarz:


  • TaAgata
    odpowiedział(a)
    Każda praca jest dobra, jeśli są spełnione dwa warunki. Pierwsze - kocha się to, co się robi, drugie - można się z niej utrzymać i rozwijać. Mnie ostatnio zainteresował temat TFI w odniesieniu do zmian związanych z systemem emerytalnym Powyżej trochę informacji dla niewtajemniczonych.

    Zostaw komentarz:


  • Fransiiscas2
    odpowiedział(a)
    Nie ma już może przesyty na rynku takimi zawodami? Chyba jest to dosyć popularne. Możesz pomyśleć o własnej firmie, to jest spoko opcja. Ja założyem pare miesięcy temu i już coraz mniej mnie to przeraża a zaczyna cieszyć Wdrażamy za niedługo system proponowany na więc znowu będzie coś nowego, ale to wszystko robimy w celu zautomatyzowania naszej pracy.

    Zostaw komentarz:


  • iza243
    odpowiedział(a)
    To w sumie zależy też od regionu w którym będziesz pracować

    Zostaw komentarz:


  • bantofosa
    odpowiedział(a)
    Jasne!
    _________________________________

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X