Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Planujesz wycieczkę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Planujesz wycieczkę?

    Jeśli planujesz ciekawą wycieczkę wokół najciekawszych polskich miejsc, może warto abyś wybrał się na nią z nami? Sprawdź co oferujemy na

  • #2
    Ja wyjeżdżam zwykle spontanicznie gdzieś. Wolę tak podróżować bez specjalnego planu.Niż martwić się o nocleg itd.

    Komentarz


    • #3
      Lubię podróżować i zawsze planuję wszystko tak by wycieczka się udała. Przede wszystkim zawsze na kartce spisuje sobie listę rzeczy które będą dla mnie niezbędne na wycieczce.

      Komentarz


      • #4
        Też polecam takie spontaniczne podróże tak jak kosma napisała. Jest to o wiele większ frajda z podróżowania. Najgorsze moim zdaniem są właśnie takie wycieczki zorganizowane. Wtedy to wszystko nie ma sensu. Jesteś ograniczony przez wycieczkę i jakiś tam plan programu którego trzeba się niestety trzymać.
        Najlepsza wycieczka to taka, na którą pakuję się w plecak, biorę , wkładam wygodne buty i jadę w góry.
        Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 14:58.

        Komentarz


        • #5
          w sumie zwiedzić własny kraj zawsze warto, choć ja ostatnio zdecydowanie częściej podróżuję nieco dalej, poznałam Portugalię, Włochy, a teraz planuję wycieczkę do Norwegii i tu pytanie - gdzie mogę zarezerwować loty w dobrych cenach? wcześniej udało mi się upolować promocję, ale teraz na stronach gdzie wcześniej rezerwowałam nie ma nic ciekawego, znalazłam taką opcję i co więcej do innych norweskich miast też jest całkiem ok, więc może się zdecyduję, jak macie jakieś sprawdzone strony dajcie znać

          Komentarz


          • #6
            Bardzo fajnie jest w polsce na kaszubach:

            Komentarz


            • #7
              Jeśli taka wycieczka byłaby dobrze i sensownie zorganizowana, to bym się wybrała. Czasem jednak warto samemu sobie zaplanować wyjazd.

              Komentarz


              • #8
                Ja byłam raz na takiej zorganizowanej wycieczce. I bardzo dobrze się bawiłam.

                Komentarz


                • #9
                  Podróże na spontana są najlepsze!

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja to lubię sama organizować swoje wyjazdy. Mogę polecić świetne domki w Zakopanem, dopiero co wróciliśmy ze znajomymi z takiego małego wypadziku. Wynajęliśmy domek na i jestem bardzo zadowolona. Cena dobra, bo podają cenę domku i ilosć osób, więc podzililiśmy to na nasza małą ekipkę i wyszło mniej niż zapłacilibyśmy w hotelu. No a naspecorwaliśmy się, zarówno po górch jak i po górlaskich karczmach. Jak zwykle dla mnie było najlepsze grzane wino, nie wiem czy oni mają tam jakieś dobry rodzaj tego winka czy to górskie powietrze tak na mnie działa

                    Komentarz


                    • #11
                      Planując wycieczke przede wszystkim dobrze sobie ją rozplanujcie i poczytajcie o ciekawych miejscach w okolicy miasta gdzie sie wybieracie. Ja przed wyjazdem do Krosna czytałem co i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy na temat tego miasta i co tam można robic

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja zazwyczaj do wszystkich możliwych wyjazdów staram się jak najlepiej przygotować wcześniej

                        Komentarz


                        • #13
                          Kaszuby kwatery

                          Piękne okolice , gdzie spędziłam tegoroczne wakacje to Kaszuby a dokładnie piękna miejscowość Swornegacie. Piękny las, jeziora, ścieżki rowerowe, wspaniali ludzie, którzy po nawałnicy z sierpnia 2017 wykazali się wspaniałym duchem walki. Na Kaszubach wszystko działa mimo nawałnicy i marnej pomocy Państwa. W Swornychgaciach poznałam wspaniałych ludzi ich dom

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja planuję wyjechać do Francji i odwiedzić oczywiście i przede wszystkim Paryż. Tutak poczytałem trochę o oraz o innych atrakcjach i nie mogę się oprzeć, żeby tam nie pojechać

                            Komentarz


                            • #15
                              Ktoś korzystał z tej oferty?

                              __

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X