Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy warto polaczyc wideodomofon z kamera monitoringu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy warto polaczyc wideodomofon z kamera monitoringu?

    Witam wszystkich na forum. Wiem, iż może trochę kombinuje. Lecz ja już tak mam. Wpadłem niedawno na pomysł żeby zintegrować wideodomofon z kamerami monitoringu. Mój pomysł bazuje na tym, żeby kamery były aktywowane jak jakaś osoba przyciśnie przycisk wideodomofonu. Wtedy zaczyna się nagrywanie obrazu z kamery, która jest obok domofonu. Widziałem takie rozwiązanie w firmie, która sprzedaje . Natomiast ja już posiadam zarówno wideodomofon jaj i kamery monitoringu. Chcę jedynie dokupić jakieś elementy i samodzielnie spiąć to w jedną całość. Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś pomysły?

  • #2
    My już od pewnego czasu posiadamy tego rodzaju rozwiązanie. rzeczywiście sprawdza się doskonale.

    Komentarz


    • #3
      A co sądzicie, aby tą technologię połączyć jeszcze bramkami uchylnymi ? Bo my zastanawiamy się nad tego rodzaju rozwiązaniem u nas w firmie.

      Komentarz


      • #4
        Szarodzioba musisz sobie zadać pytanie czy takie bramki są u was konieczne. W mojej firmie nie założyłabym, bo to całkowicie zbędny koszt. Szczerze mówiąc nie zależy mi na super nowoczesnych technologiam tylko na profesjonalnej ochronie i dobrym sprzęcie. Zainwestowałam w kamery ze skelpu Fonex, które dobrze rejestrują obraz zarówno w dzień i w nocy. Zainstalowane są wewnątrz naszych magazynów oraz na parkinach. Dodatkowo posiadamy oczywiście alarm. Moim zdaniem taki system ochrony w zupełności nam wystarczy.

        Komentarz

        Pracuję...
        X