Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odpowiednie meble do biura?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odpowiednie meble do biura?

    Dzień dobry. Moje pytanie może zdawać się dość trywialne. Przymierzamy się do odnowienia naszej firmy. Oprócz odmalowania ścian i odnowienia biura mamy zamiar nadać lokalowi firmowemu charakteru. Wpadłem na pomysł, iż dobrym wyborem będą meble pracownicze wykonywane na zamówienie. W naszym zespole po długich naradach wybraliśmy 2 koncepcje meblowe, które naszym zdaniem najtrafniej będą oddawały charakter naszej działalności. Pierwsza z nich , która cechuje się wg nas poczuciem sporej przestrzeni. Natomiast pojawiły się głosy, że tegotypu meble gabinetowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie - ale wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy możecie powiedzieć co wam bardziej się podoba. W końcu to naszym klientom ma przypaść nowy wystrój do gustu.

  • #2
    Myślę, że pierwsza opcja jest najlepsza.
    ------------------------------------
    Ostatnio edytowany przez klemmens; 31.10.2016, 11:19.

    Komentarz


    • #3
      Zdecydowanie pierwsza, chociaż też mnie nie zachwyca. Po co wydawac pieniądze na meble robione na zamówienie, gdy można mieć piękne, gotowe od ręki? Zobacz w sklepie internetowym Konsimo- . Mają różne style do wyboru, a ceny na pewno dużo niższe od robionych na zamówienie. I nie musisz czekać na wykonanie.

      Komentarz


      • #4
        Rzeczywiście te meble robią wrażenie ale do mojego biura nie są potrzebne.


        _________________________________________

        Komentarz


        • #5
          A może coś takiego:

          Komentarz


          • #6
            Ja zawsze zwracam uwagę na wygląd każdego biura to nasz wizytówka.

            Komentarz


            • #7
              Do mebla najlepsze są nowoczesne i funkcjonalne meble przeznaczone specjalnie do biur. Jak ja urządzałam swoje miejsce pracy, to meble zamawiałam na Jestem z nich bardzo zadowolona. Są przede wszystkim bardzo pojemne i funkcjonalne, szafki na akta zapewniają mi porządek dzięki któremu o wiele szybciej znajduję potrzebne mi rzeczy. Dobre meble naprawdę potrafią ułatwić pracę

              Komentarz


              • #8
                Podobają mi się te meble ze zdjęć.

                Komentarz


                • #9
                  To ostatnie zdjęcie mnie najbardziej przekonuje do siebie

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi się wydaje, że tego typu sprawy są zdecydowanie dla specjalistów. Można sobie oszczędzić wielu trudności.

                    Komentarz


                    • #11
                      Biuro musi być praktyczne ale także wyposażone w odpowiedni zestaw do wypoczynku, idealnie do tego nadają się meble tapicerowane. Znajomy nie dawno do swojego biura kupował u nich ciekawy zestaw Wiele czynników ma wpływ na dobry klimat w biurze.

                      Komentarz


                      • #12
                        Faktycznie, prezentujecie tutaj bardzo jednak osobiście skłaniałbym się ku nieco innej koncepcji.

                        Komentarz


                        • #13
                          Meble to jedno, wiadomo że podstawą jest umeblowanie biura, jednak musicie też zadbać o pozostałe wyposażenie. Na stronie zamówicie niezbędne przybory szkolne, bo własnie te często są też niezbędne, a mało kto o tym pamięta. Wiadomo że laptopy, drukarki, ksero, skaner też musi się znaleźć na wyposażeniu kazdej firmy

                          Komentarz


                          • #15
                            Warto pamiętać by były funkcjonalne.

                            ___

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X