Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Słodkie czy słone

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Słodkie czy słone

    Jak się przyjżałam temu forum, to doszłam do wniosku, że rozmawiamy przede wszystkim o słodyczach
    A statystycznie rzecz biorąc człowiek je więcej "słonego", "warzywnego" czy "mącznego" niż słodkiego.
    Przy okazji... Wydaje mi się że większość kobiet ma ogromne zamiłowanie do słodyczy, kosztem zamiłowania do mięsa. Masę moich koleżanek sto razy bardziej podnieca czekolada niż potrawy z mięsem.
    ja mam odwrotnie. Lubię słodycze, ale mogłabym bez nich żyć. Na pewno nie należę do osób, które muszą codziennie przekąsić coś słodkiego. Nie wyobrażam sobie natomiast życia i kuchni bez mięsa. Zresztą wrodziłam się do mojej mamy, która na pytanie o ulubione słodkości podaje odpowiedź: kiełbasa

    a jak jest z wami?

  • #2
    Ja to z kolei nie jestem wielkim fanem słodkości. Zdecydowanie bardziej wolę słone przekąski. Wieczorem nie wcinam ciasta ale robię sobie jakąś sałatkę.Kiedys kupowałem sobie gotowe czipsy czy palujszki Aktualnie z racji diety przestawiam się na jedzenie typu fit....
    Smaczna jest ta - łatwe, zjadliwe oraz zdrowe.

    Komentarz


    • #3
      W moim przypadku najpierw była miłość do słodkiego, a po jakimś czasie - do słonego. Paluszki, chipsy - nie mogłam się od tego odpędzić. Teraz mam odpowiednio dobre zamienniki - zamiast paluszków marchewka, a zamiast chipsów - kalarepa z odrobiną soli.

      Komentarz


      • #4
        Ja lubię jedno i drugie. Więc dopóki ktoś mi nie przystawi pistoletu do głowy i nie każe wybierać...

        Komentarz


        • #5
          Ja kocham słodkości miłością największą. Chyba nie mogłabym się bez tego obejść na dłuższą metę...

          Komentarz


          • #6
            dietetyczne ciasto

            Jak ktoś się nie może obejść bez słodkiego ale nie chce też przesadzać z kaloriami i cukrem to polecam ten przepis na dietetyczny biszkopt z kremem z kaszy jaglanej:

            Komentarz


            • #7
              Ja w sumie lubię i słodkie i słone przekąski.

              Komentarz


              • #8
                Ja mam słabość do słonych przekąsek. Dlatego staram się ich unikać.

                Komentarz


                • #9
                  Ja niestety mam słabość d słodyczy, od których oczywiście tyję. Staram się więc wybierać słodkie ale naturalne przekąski. Bardzo lubię musli i do tego , a czasem dodaje jeszcze masło orzechowe, które staram się robić sama.

                  Komentarz


                  • #10
                    A ja uwielbiam słone przekąski, słone i pikantne dania;-) tylko wiadomo, w nadmiarze szkodzą.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli chodzi o przekąski to zdecydowanie wolę słone

                      ------------------------

                      Komentarz


                      • #12
                        A u mnie to jest kwestia zależna od chwili.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja w sumie różnie. Nie mam zbyt wielu takich chwil.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zależy od humoru i sytuacji Ale generalnie preferuje słodkie rzeczy, a najbardziej te, które sama upiekę Znajoma poleciła mi sklep internetowy gdzie wyszukuje , które sprawiają, że moje ciasta równie dobrze wyglądają jak smakują

                            Komentarz


                            • #15
                              Zdecydowanie słodkie szczególnie są moimi ulubionymi smakołykami

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X