Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotobudka, atrakcja na imprezę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotobudka, atrakcja na imprezę?

    Czy Waszym zdaniem fotobudka to doskonały pomysł na imprezę urodzinową albo na wesele? Czy goście chętnie będą sobie robili zdjęcia w takiej fotobudce? Taka była na weselu mojego kuzyna i bardzo spodobał mi się ten pomysł. A Wy, co o tym sądzicie?

  • #2
    Moim zdaniem to świetna atrakcja. Ja jestem za!

    Komentarz


    • #3
      Byłam na kilku weselach z fotobudką. Jest to super rozrywka dla gości i dla młodej pary. Ale z drugiej strony - trochę to już się "przejadło"...

      Komentarz


      • #4
        To już spowszedniało, teraz tańce we mgle są atrakcją i drony

        Komentarz


        • #5
          fotobudka

          fotobudka jest super pomysłem. tym bardziej, że fotograf nie zawsze jest w stanie zrobić zdjęcie każdemu. Chociaż ja i tak stawiam na jedzenie i zespół. Pamiętam jak z żoną organizowaliśmy wesele i wybraliśmy zespół weselny z Kielc. Skontaktowaliśmy się z nimi na stronie , ustaliliśmy jaka muzyka nam odpowiada i wszyscy super się bawili. Zespół pierwsza klasa, profesjonaliści. ważne żeby wybrać różne rodzaje muzyki, bo wtedy każdy coś dla siebie znajdzie.

          Komentarz


          • #6
            Fotobudka na wesele to świetny pomysł. Sam byłem na weselu gdzie wstawiono taką z: i przyznam, że było to dla mnie sporym zaskoczeniem. Zwłaszcza to, jak wielkim cieszyła się powodzeniem.

            Komentarz


            • #7
              Ostatnio te fotobudki to jakiś weselny standard.

              Komentarz


              • #8
                Zdjęcia z fotobudki to świetna pamiątka

                Komentarz


                • #9
                  Cóż, też mam parę.

                  Komentarz


                  • #10
                    To świetna zabawa. Ja też mam pamiątkowe fotki.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zgadzam się z poprzednikami - bardzo dobry pomysł!

                      Komentarz


                      • #12
                        Szkoda, że moja firma nie wpadła na ten pomysł, a co roku mamy imprezy... podsunę go prezesowi!

                        Komentarz


                        • #13
                          Fotobudka zawsze robi furorę na imprezach

                          ________________________________

                          Komentarz


                          • #14
                            fotograf

                            Fotobudka to zawsze dobry pomysł na wszelkie okoliczności, ja planuję zamówić na swoje wesele. To naprawdę świetna atrakcja. Na razie jednak zajmuję się bardziej kwestiami bardziej organizacyjnymi. Mam już załatwiony zespół , salę, kamerzystę, tylko został mi fotograf do wyboru. Na szczęście wpadła mi w oko fajna stronka i zamierzam się z nią bliżej zapoznać, ponieważ jest tam wiele ofert firm fotograficznych. Więc, będę miała z czego wybierać...

                            Komentarz


                            • #15
                              Fotobudka to atrakcja raczej na chwilę, nie zajmie na długo.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X