Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotobudka, atrakcja na imprezę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Z tymi fotobudkami to ostatnio jakaś moda się zrobiła.

    Komentarz


    • #17
      Myślę, że fotobudka jest bardzo fajnym pomysłem na różnego rodzaju imprezę. Taka atrakcja zawsze wzbudza zainteresowanie.

      _____________________________

      Komentarz


      • #18
        Witam
        To że fotobudka jest popularna na weselach i prawie wszędzie ją spotykamy to powód żeby z niej nie korzystać ? z torem i wódką jest tak samo ?
        To jest kwestia tylko i wyłącznie finansowa. Dzięki fotobudce mamy super zdjęcia i pamiątkę. Warto uwiecznić chwile spędzone wspólnie z rodziną i z znajomymi.
        Ostatnio na weselu bawiłam się w fotobudce która miała możliwość nagrywania filmów. Super sprawa Sami zobaczcie -

        Oczywiście zdjęcia i drukowanie paseczków to podstawa ale warto również zwrócić uwagę na jakość zdjęć i wydruków.
        Firma BELLA PHOTO BOX posiada bardzo dużo gadżetów dzięki czemu zdjęcia są bardzo śmieszne. Jakość również jest bardzo dobra więc firma jest godna polecania !!!
        Dla zainteresowanych podaje link -

        Komentarz


        • #19
          Ciekawe, skąd właściwie ta popularność się wzięła?

          Komentarz


          • #20
            Myślę, że fotobudka to dobry pomysł na atrakcję weselną. Jednak nie jest to obowiązek, wszystko zależy od tego czy chcecie akurat wydawać pieniądze na takie dodatkowe atrakcje. Jak dla mnie lepszą opcją jest postawienie na świetnego fotografa, który zrobi wam bardzo fajne zdjęcia na ślubie i weselu. Jeżeli szukacie inspiracji i praktycznych porad jak zorganizować wesele to zajrzyjcie na stronę Jest tam wiele artykułów ale i także spis firm zajmujących się wszystkim czego potrzebujecie przy organizacji wesela

            Komentarz


            • #21
              Była na to chwilowa moda ale na szczęście się skończyła bo głupie to jak cholera - kto w ogóle wpadł na tak idiotyczny pomysł ?

              Komentarz


              • #22
                Kiedyś rzeczywiście był szał na fotobudki, jednak teraz sam nie wiem czy jest to aż tak popularne. Ja bym chyba u siebie nie chciał takiej zabawki na weselu, ale też każdy ma jakieś inne wizje swojego wesela. Dużo bardziej wolałbym dołożyć na pożądnego fotografa i mieć super zdjęcia ze ślubu. Mam ślub dopiero za dwa lata ale już się za to biorę. Na stronie znalazłem fajny spis ofert fotografów z mojego miasta. Jak szukacie też kogoś na swoje wesele to polecam tą stronkę

                Komentarz

                Pracuję...
                X