Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy jest sens ukonczyc tego typu szkolenie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja się rozglądam akurat za jakimś dobrym i kompleksowym szkoleniem związanym ze stylizacją paznokci. A w międzyczasie staram się uczyć sama z materiałów dostępnych online. Ostatnio uczyłam się na przykład jak zmywać lakiery hybrydowe:

    Komentarz


    • #17
      Widzisz w tym przyszłość?

      Komentarz


      • #18
        Warto jest w siebie inwestować.

        __

        Komentarz


        • #19
          Jeżeli chodzi o szkolenia, to dziś warto jest ukończyć jakieś szkolenie językowe. J. angielski jest bardzo popularny na całym świecie i przydaje się w wielu sytuacjach. Ja zacząłem się go uczyć na kursie w szkole językowej z względu na podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Co raz częściej pracodawcy wymagają od kandydata znajomości tego języka na pewnym poziomie.

          Komentarz


          • #20
            Jeśli chodzi stricte o szkolenia dentystyczne i stomatologiczne, to ja polecam wszystkie szkolenia organizowane przez Dental Day - . Bardzo dużo wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej. Ja jestem bardzo zadowolony z każdego szkolenia na którym byłem.

            Komentarz


            • #21
              Ja również uważam że szkolenia są dobrą formą zdobywania nowych umiejętności. Sama zastanawiam się nad [/URL]. Ważne są dla mnie praktyczne umiejętności, a nie sama teoria. Czy ktoś miał styczność z ? Chciałabym wiedzieć czy to dobry wybór

              Komentarz

              Pracuję...
              X