Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powiększanie ust?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Powiększanie ust? Przecież to jest po prostu ohydne!

    Komentarz


    • #17
      Dobrze ze dziewczyny macie takie podejscie do tego, mi tez to wgl sie nie podoba. Z takimi ustami bedziecie wygladac jak ryby Jezeli macie malutkie usta to mozecie zastosowac kosmetyki ujedrniajace. Mi pomogla maska kolagenowa

      Komentarz


      • #18
        Jak ryby? To chyba jak się do partacza pójdzie.

        Komentarz


        • #19
          Nigdy nie byłam zwolenniczką powiększania sobie ust. Przecież wystarczy użyć odpowiednich szminek i nauczyć się techniki nakładania, tak by je optycznie powiększyć. To dużo lepsze rozwiązanie od skalpela

          Komentarz


          • #20
            Szminki to jedno, ale ostatnio bardzo modny stał się makijaż permanentny.

            Komentarz


            • #21
              Lepiej polubić takie usta jakie się ma. Ja rozumiem, że ktoś poddaje się zabiegom w celu zlikwidowania wad, ale małe usta nie są wadą. Nie masz pewności, że będą wyglądały po zabiegu tak jak oczekujesz. Lepiej więc nie ingerować i nie ryzykować bliznami. Moja znajoma ma brzydką bliznę na twarzy. Czytałem o bliznach na: , że można je zlikwidować, albo przynajmnie zmniejszyć i sprawić żeby były mniej widoczne.

              Komentarz


              • #22
                Ja bym raczej nie korzystała z takich usług...

                Komentarz


                • #23
                  No i słusznie. Przecież po takim zabiegu usta wyglądają nienaturalnie.

                  Komentarz


                  • #24
                    Super, dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością mi się przydadzą

                    Komentarz


                    • #25
                      Przede wszystkim nigdy nie ogarniałem, dlaczego dziewczynom się zawsze wydaje, że większe jest lepsze

                      Komentarz


                      • #26
                        Każdy zabieg ma swoje wady i zalety. Część kobiet decyduje się na powiększanie ust, bo im się to zwyczajnie podoba. Istnieje również wiele innych zabiegów upiększających, strona ma całkiem fajne opisy. Dzięki temu nie trzeba się decydować na drastyczną zmianę wyglądu, a można ten wygląd lekko poprawić. Ja osobiście nie zdecydowałabym się na powiększanie ust, ale nie odmówiłabym peelingu czy jakiejś fajnej maseczki.
                        Ostatnio edytowany przez ola.ce; 29.08.2017, 09:43. Powód: Zły link

                        Komentarz


                        • #27
                          Jestem przeciwna sztucznemu powiększaniu ust. Taki sam efekt można uzyskać makijażem przy odpowiednich kosmetykach. Te kredki znacząco mogą powiększyć optycznie usta . Polecam spróbować i się przekonać

                          Komentarz


                          • #29
                            A po co to komu? Szkoda niszczyć ciało i zdrowie.

                            Komentarz


                            • #30
                              Wiele kobiet korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i z metod bezinwazyjnych, można np. nawilżać i modelować usta tez kwasem hialuronowym, miałam taki zabieg w klinice i jestem mega zadowolona z niego, usta wyglądają tak świeżo i ładnie że nawet nie trzeba ich malować

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X