Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla babci na urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krysialok
    odpowiedział(a)
    a może coś innego niż wszędzie?
    ja ostatnio zamówiłam mojej Babci, ręcznie malowaną koszulkę
    jej mina... <3
    sama myśl, że ktoś specjalnie dla niej ją malował
    Naprawdę polecam
    Nikt się chyba nie obrazi, tutaj jej zamawiałam
    taka dziewczyna je robi

    Zostaw komentarz:


  • aniszon
    odpowiedział(a)
    Widzę tutaj wiele ciekawych propozycji na prezent

    Zostaw komentarz:


  • EmmiliaF
    odpowiedział(a)
    Babciom, dziadkom bardzo trudno jest coś kupić. Moi dziadkowie nigdy nic nie chcą ba prezent. Ostatnio jednak znalazłam bardzo ciekawą biżuterie na stronie Mają tu zarówno złoto jak i srebro, także i eleganckie zegarki. Może też postawicie na tego typu prezent?

    Zostaw komentarz:


  • rybbartek
    odpowiedział(a)
    Ja w tym roku kupiłem babci piękny bukiet kwiatów, bardzo się cieszyła

    Zostaw komentarz:


  • Airal85
    odpowiedział(a)
    Na pewno jej się spodoba.

    __

    Zostaw komentarz:


  • kezan
    odpowiedział(a)
    dobrym wyjściem na pewno będą kosmetyki

    Zostaw komentarz:


  • adamzych
    odpowiedział(a)
    Ja też mam problem z prezentami dlatego od jakiegoś czasu u nas w rodzinie panuje zwyczaj pytania się wcześniej co dana osoba by chała dostać. Ja zawsze wymieniam parę drobnych rzeczy by ktoś sobie wybrał jedną z nich. Ja na pewno będę zadowolony a zarazem dalej nie wiem co dostanę .

    Zostaw komentarz:


  • maria35
    odpowiedział(a)
    Razem z rodzeństwem zrzuciliśmy się na iRobota dla babci. Zainstalowaliśmy jej apkę w telefonie i pomogliśmy ustawić harmonogram sprzątania. Jest bardzo zadowolona, bo przy psie musiała codziennie odkurzać, a teraz robi to za nią Roomba.

    Zostaw komentarz:


  • kasiakowa06
    odpowiedział(a)
    Jeśli nie masz pomysłu co kupić zajrzyj tutaj . Na pewno znajdziesz coś interesującego.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Zawsze mam problem z wyborem prezentów.

    Zostaw komentarz:


  • Fifiol13
    odpowiedział(a)
    Kiedyś, bodajże na stronie wyczytałem, że starsze Panie mają bardzo słaby wzrok i fajnym a zarazem użytecznym prezentem dla nich są zwykłe lampy. Przydają im się w życiu codziennym bardziej niż nam. Co sądzicie o tego typu prezencie dla babci? Mi się wydaje, że jak najbardziej ciekawy pomysł

    Zostaw komentarz:


  • aniaola37
    odpowiedział(a)
    Może postawicie na cos z biżuterii? Według mnie taki prezent powinien ucieszyć babcie W sklepach internetowych bez problemu znajdziecie coś odpowiedniego, warto w pierwszej kolejności w takich się porozglądać. Zobaczcie sobie tu co oferuje Znajdziecie w tym sklepie także bardzo duży wybór zegarków.

    Zostaw komentarz:


  • AnnaSobot
    odpowiedział(a)
    A może rękawiczki skórzane damskie? Ja markowe rękawiczki zawsze kupuję w sklepie RoyalPoint.pl. Możecie sobie zajrzeć tutaj:

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Przy prezentach wiele zależy od zainteresowań danej osoby.

    Zostaw komentarz:


  • bransooletkis
    odpowiedział(a)
    Może bransoletka dla babci albo jakiś inna biżuteria by jej się spodobała , warto kupić jej coś co sprawi jej przyjemność , polecam tą stronę , są tam bardzo ładnie bransoletki z kryształkami Swarovskiego i w przystępnych cenach

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X