Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kosmetyki naturalne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Ja jestem zwolennikiem takich rozwiązań . Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o kosmetyki pod prysznic. Są bardzo delikatne i pięknie pachną. Czyli wszystko to czego potrzebuję.

    Komentarz


    • #32
      Do kąpieli polecam kule z olejem z wiesiołka i witaminami Gal. Mega nawilżenie, ukojenie skóry, no i nie trzeba po takiej kąpieli stosować żadnych kremów i balsamów.

      Komentarz


      • #34
        Jestem za kosmetykami naturalnymi, ale nie mówię nie drogeryjnym kilka w łazience takich by się znalazło, ale jednak wole naturalne. Ostatnio skusiłam się wypróbować kosmetyki z konopi zakupiłam balsam do ust, szampon i olejek jak na razie jest spoko. Szeroki wybór jest na tej stronce A wy co myślicie o kosmetykach z konopi ? Ktoś też testuje je ?

        Komentarz


        • #35
          Pół na pół ale niektóre kosmetyki mają fajne skład i można je znaleźć w drogerii albo internecie

          Komentarz


          • #36
            bład
            Ostatnio edytowany przez nyarlathotep; 17.12.2019, 09:54. Powód: błąd

            Komentarz


            • #38
              Jeżeli ktoś z was zmaga się z łuszczyca to polecam zajrzeć na stronę sklepu febumed [url]https://www.febumed.com.pl/[/url] . Jest tam dostępne wiele naturalnych kosmetyków na tą przypadłość. Sama korzystam z ich produktów i mogę potwierdzić że dla mnie działają naprawdę dobrze. Może jeżeli szukacie czegoś odpowiedniego, to warto zajrzeć tutaj i przynajmniej na spróbowanie z czegoś skorzystać.

              Komentarz

              Pracuję...
              X