Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kosmetyki naturalne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kosmetyki naturalne

    Stosujecie kosmetyki naturalne czy drogeryjne?

    Ja kiedyś byłam zwolenniczką drogeryjnych (bo tansze), ale za namową znajomej spróbowałam kremów . Możecie wyobrazić sobie, jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam, jak zmienia się moja skóra. Na początku nie było widać efektów. Taki sobie krem, w którym po prostu nie czuć chemii. Ale już po tygodniu skóra zrobiła się miękka, zauważył to nawet mój mąż. Wszyscy pytali, co się stało, że jestem tak rozpromieniona. A to po prostu moja cera miała zdrowszy kolor, a zmarszczki się upłyciły. Od teraz stawiam wyłącznie na naturalne kosmetyki. Już nie muszą zasłaniać się grubą warstwą makijażu.

  • #2
    I jedne, i drugie. Do pielęgnacji - naturalne, do makijażu - drogeryjne.

    Komentarz


    • #3
      Do makijażu również stosuję drogeryjne. Przyznam, że przed kupowaniem naturalnych wstrzymuje mnie ich cena.

      Komentarz


      • #4
        Kosmetyki naturalne warto stosować w codziennym życiu, a nawet takie kosmetyki, które nie mają mocno ograniczoną ilość niekorzystnych dla zdrowia specyfików chemicznych. Ja bardzo sobie cenię kosmetyki Farmony, które zresztą nie są zbyt drogie, co ma dodatkowy plus. Ostatnio mam problem z łupieżem, więc zaczęłam używać szampon przeciwłupieżowy

        Komentarz


        • #5
          Kosmetyki

          Jeśli chodzi o kosmetyki to dosyć często (raz na miesiąc/dwa) kupuję kosmetyki żonie w sklepie internetowym Mekam -
          Swoje kosztują ale po stosowaniu efekty po prostu widać.

          Komentarz


          • #6
            Ja kupuję kosmetyki w drogerii, ale można tam też często znaleźć tak zwane kosmetyki naturalne.

            Komentarz


            • #7
              Dzisiaj mamy tak duży wybór kosmetyków różnego rodzaju, że naprawdę możemy w nich dosłownie przebierać. Sama jestem ciekawa, czy znacie coś coś skutecznego na rozstępy. Zastanawiam się nad takim środkiem jak mustela . Z tego co wiem, przeciwdziała powstawaniu rozstępów, a dodatkowo produkty tej marki są polecane także do pielęgnacji niemowląt. Korzystała może któraś z Was miała z nim do czynienia i może podzielić się swoją opinią?

              Komentarz


              • #8
                kosmetyki naturalne

                A to prawda. Jest w czym wybierać. Niedrogie . To polska marka stworzona z myślą o tych, którzy swojej skórze chcą dostarczać tylko zdrowych, organicznych substancji.

                Komentarz


                • #9
                  Dobrze aby kosmetyki miały wpływ na odżywienie skóry . Często się o tym zapomina, patrzy tylko na czynniki nawilżające, a to bład

                  Komentarz


                  • #10
                    Też ostatnio używam tylko tych naturalnych kosmetyków , przekonałam się już że nie uczulają, ale mają też inne zalety, np. piękny zapach

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja częściej kupuję kosmetyki naturalne.

                      Komentarz


                      • #12
                        Tez staram się używać głównie takich. Staram się nie "zapychać" swojej skóry.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja bym od razu postawiłam na naturalne kosmetyki gdzie ryzyko wystąpienia alergii jest nieduże bo w nich nie ma zbędnej chemii ani konserwantów które zwykle uczulają

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja już dawno wykluczyłam kosmetyki drogeryjne ze swojej pielęgnacji. Wolę zainwestować w dermokosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne, mając przy tym świadomość, że działają i mogę spodziewać się oczekiwanych efektów w niedługim czasie. Zima zbliża się coraz większymi krokami, a zawsze w tym okresie mam problem z przesuszoną skórą i muszę zadbać o zakup jeszcze lepszych kosmetyków. Właśnie czytam, że te kosmetyki z Arkana mają dobre opinie, innowacyjny skład i faktycznie się sprawdzają, głęboko nawilżając cerę.

                            Komentarz


                            • #15
                              Za dobre kosmetyki naturalne trzeba zapłacić bardzo dużo pieniędzy. Sam kupuje to znam ceny.

                              __________________________________________________ ______________________

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X