Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam ekologicznej żywności

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam ekologicznej żywności

    Cześć wszystkim. Jesteście w stanie polecić mi jakieś sprawdzone źródło ekologicznej żywności? Co powiecie np. o czymś takim
    Ostatnio edytowany przez Michail; 19.07.2016, 16:07.

  • #2
    ekologiczne jedzenie można teraz kupić w wielu miejsach, powstają sklepy w galeriach, jest też bardzo duzo sklepów internetowych

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej samemu sobie zasadzić i pielęgnować. Ja mam z własnej działki truskawki, koper, pietruszkę, cebulę, szczypiorek i miętę. No i myślę o tym, żeby jeszcze powiększyć tę kolekcję.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli naprawdę ekologiczna to tylko z własnego ogródka.
        Jeśli masz kawałek ziemi, lub znajomego, który mógłby użyczyć miejsca na ogródek to super. Jeśli nie to jeszcze nic straconego, moja znajoma z powodzeniem uprawia pomidory na balkonie. Dodam, że balkon nie znajduje się przy ruchliwej ulicy. Jadłam u niej zupę pomidorową według tego przepisu: z dodatkiem świeżych pomidorów - pycha.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez łowca_wielorybów Zobacz posta
          Najlepiej samemu sobie zasadzić i pielęgnować. Ja mam z własnej działki truskawki, koper, pietruszkę, cebulę, szczypiorek i miętę. No i myślę o tym, żeby jeszcze powiększyć tę kolekcję.
          Tylko samo posiadanie owej działki często jest problematyczne . Ja nie mam warunków do uprawy własnych warzyw.

          Komentarz


          • #6
            A czy jesteście może w stanie polecić jakiś dobry sushi bar na terenie Poznania? Ja w necie trafiłem na takie coś ale może moglibyście polecić coś od siebie w tym zakresie tematycznym?

            Komentarz


            • #7
              Teraz powstaje sporo sklepów z taką żywnością, więc pewnie można by coś znaleźć.

              Komentarz


              • #8
                W sklepach ze zdrową żywnością można kupić produkty naturalne i ekologiczne. Na pewno warto w ten sposób zainwestować w swoje zdrowie, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja ostatnio bardzo polubiłam mąkę kokosową i coraz częściej właśnie ją stosuję zamiast mąki pszennej. Najczęściej kupuję w - to już takie sprawdzone miejsce.

                Komentarz


                • #9
                  Nawet w zwykłych marketach znajdują się produkty ekologicznej produkcji. Głównie warzywa. Warto pamiętać, że nie wszystkie są ekologiczne produkty są zdrowe, z uwagi na większą zawartość metabolitów powstałych np. przez grzyby, które nie występują na "zwykłych" warzywach i owocach.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja czasami jeżdżę na biobazar. Ale tam jest niestety wszystko bardzo drogie.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wiem, gdzie można kupić bardzo dobrej jakości ekologiczną mąkę kokosową i inne produkty spożywcze z kokosa. Warto pamiętać, że kokos jest jednym z najzdrowszych pokarmów, więc warto skorzystać z tej oferty.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak lubisz takie naturalny produkty eko to poczytaj sobie na temat , można je już bez problemu kupić w Polsce w różnych sklepach.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez łowca_wielorybów Zobacz posta
                          Najlepiej samemu sobie zasadzić i pielęgnować. Ja mam z własnej działki truskawki, koper, pietruszkę, cebulę, szczypiorek i miętę. No i myślę o tym, żeby jeszcze powiększyć tę kolekcję.
                          Świetny pomysł. My kupiliśmy odpowiednie skrzynki i przechowujemy zimą owoce i warzywa kupione od znajomego rolnika.

                          Komentarz


                          • #14
                            Widziałam ostatnio w Warszawie kilka takich sklepów stacjonarnych z ekologiczną i zdrową żywnością. Jednak ceny to już jest bardzo gruba przesada. Myślę, że na razie jest małą konkurencja na rynku z tego typu żywnością. Jak wkroczy na rynek więcej firm to może i ceny spadną. Na ten moment to jest to zupełnie nie opłacalne. Drogie jak cholera. Wolę już kupić taniej na targu.

                            Komentarz


                            • #15
                              W internecie chyba bardziej opłaca się zamawiać. Ceny są lepsze.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X