Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zdrowe Żywienie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zdrowe Żywienie

    Cześć, piszę w sprawie zdrowego żywienia, którego postanowiłem w końcu doświadczyć na własnej skórze. Chciałem w tym poście zebrać ciekawe blogi i książki o zdrowym odżywianiu i ze zdrowymi przepisami, więc jeśli macie jakieś godne polecenia to piszcie . Mi osobiście najbardziej podpasował , ten pan opisuje mnóstwo ciekawych i przede wszystkim zdrowych pomysłów na posiłki. Miałem już okazję kilka przetestować i smakują super.

  • #2
    Teraz jest wielki bum na zdrową żywność w Polsce. Sam zdrową żywnością ostatnio się zainteresowałem i wiem coraz więcej.

    __________________________________________________ _______________________

    Komentarz


    • #3
      O zdrowym żywieniu sporo się teraz mówi, ale wychodzę z założenia, że najlepsze byłoby wsparcie dietetyka.

      Komentarz


      • #4
        Zdrowe żywienie jest bardzo ważne w tych czasach, bo mamy słabej jakości powietrze którym oddychamy, a na półkach w sklepach sama chemia. Więc żeby jakoś trzymać się z daleka od lekarzy no to stety niestety trzeba zwrócić uwagę na odżywianie. No ale samo odżywianie to za mało. Ważny jest jeszcze sport. Dla mnie sport to całe życie Biegam i od 6 lat trenuje karate. To jest to co polecam każdemu. Nie tylko trzyma człowieka w drobrej kondycji fizycznej i zdrowiu, ale też hartuje ducha. Tylko jeśli ktoś nie chce zbytnio się poobijać to sugeruje zaopatrzyć się w dobre ochraniacze do karate. Ja kupiłam ochraniacz biustu, rękawice i ochraniacz na golenie w sklepie i to mi na razie wystarcza. W przyszłości może jeszcze dokupię ochraniacz na kolana.

        Komentarz


        • #5
          Od czego najlepiej zacząć taki nowy tryb życia?

          __

          Komentarz


          • #7
            Warto podpytać w tej materii znajomych. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie.

            Komentarz


            • #8
              Jeżeli chodzi o nawyki żywieniowe to tak jak z odchudzaniem. Prawie takie same zasady, tutaj masz informacje o dietach i innych sposobach
              Jak widać publikacja obszerna, ale naprawdę może pomóc w odpowiednim żywieniu.

              Komentarz


              • #9
                Mi zdecydowanie brak silnej woli, a również chciałabym zacząć się zdrowo odżywiać. Może niedługo wybiorę się do jakiegoś dietetyka.

                ___________________

                Komentarz


                • #10
                  Zamieszczone przez Medika Zobacz posta
                  Mi zdecydowanie brak silnej woli, a również chciałabym zacząć się zdrowo odżywiać. Może niedługo wybiorę się do jakiegoś dietetyka.
                  To fakt silna wola jest niezwykle ważna jeżeli chodzi o trzymanie i aktywność fizyczną.

                  Komentarz


                  • #11
                    Jeśli dodać do tego zbilansowaną dietę nie trzeba martwić się zdrowiem.

                    __

                    Komentarz


                    • #12
                      Według mnie zdrowe żywienie jest podstawą dobrej sylwetki

                      Komentarz


                      • #13
                        Skąd możemy na 100% wiedzieć, co tak naprawdę jest zdrowe?

                        Komentarz


                        • #14
                          Ja teraz muszę uważać na swoje implanty, które zrobiłem w Płocku..

                          Komentarz


                          • #15
                            Trudno powiedzieć czy w tych czasach istnieje jeszcze coś takiego jak zdrowe żywienie -jedzenie nawet to ekologiczne nie ma zbyt wielu wartości odżywczych.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X