Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nowoczesny salon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nowoczesny salon

    Jeżeli interesujesz się projektowaniem wystroju pokoi i chcesz aby twoje mieszkanie było w stylu modernistycznym to zapraszam do zapoznania się z artykułem . Tam są opisane różne kwestie które charakteryzują takie nowoczesne wnętrza.

  • #2
    Na pewno takie poradniki bywają przydatne, pełno teraz podobnych artykułów, ale fajnie to wygląda

    Komentarz


    • #3
      Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym zakresie. Sądzę, że z całą pewnością przydadzą mi się one.

      Komentarz


      • #4
        Ja w swoim domu mam bardzo nowoczesny salon. Każdy z rodziny zazdrości mi tego salonu.
        __________________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Mnie najbardziej podobają się salony klasyczne. ale oczywiście co kto lubi.

          Komentarz


          • #6
            Na czym ma niby polegać nowoczesność salonu?

            Komentarz


            • #7
              Na pewno komuś się przyda tyle inspiracji.

              __

              Komentarz


              • #8
                Dla każdego pod pojęciem "nowoczesny" będzie się kryło coś innego. Dla mnie nowoczesny to minimalistyczny.

                Komentarz


                • #9
                  też marzy mi się nowoczesny salon!

                  Komentarz


                  • #10
                    Nowoczesny salon wymaga nowoczesnej oprawy. W takim wypadku polecam zajrzeć na stronę Być może coś was zainspiruje

                    Komentarz


                    • #11
                      Ciekawy artykuł i przede wszystkim bardzo przydatny

                      Komentarz


                      • #12
                        nowoczesny salon to przede wszystkim dobre AGD!

                        Komentarz


                        • #13
                          Do salonu warto też wybrać jakiś ścienny zegar.. Na przykład można się zdecydować na któryś z opisanych na modeli.

                          Komentarz


                          • #14
                            Mnie się podoba styl skandynawski i pod tym kątem biuro dekoracji wnętrz przygotowało dla mnie projekt mieszkania. Potem dopilnowało fachowców wykańczających moją kawalerkę, że nie musiałam się niczym martwić tylko wprowadziłam się na gotowe

                            Komentarz


                            • #15
                              Może tu też spodobają się wam propozycje od W tym miejscu będziecie mogli liczyć na bardzo duży wybór zasłon nie tylko do salonu, ale i także do innych pokojów. Mają tu też karnisze, firany i inne tekstylia domowe. Pomagają tu także przy zaplanowaniu odpowiedniej, pasującej wam aranżacji.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X